ONLINE ÖN KAYIT


KURS PROGRAMLARIMIZ YAYINLARIMIZ ÖSYM SINAV TAKVİMİ YEDİİKLİM DENEME SINAVLARI REHBERLİK GALERİ YEDİİKLİM TG DENEME SONUÇLARI

TÜRKİYE'NİN EN ÇOK KAZANDIRAN EĞİTİM KURUMUNDA UYGULANAN KPSS VE ÖABT KURS PROGRAMLARIMIZ

 

 

 

2019-2020 DÖNEMİ KPSS- GENEL YETENEK-

GENEL KÜLTÜR- EĞİTİM BİLİMLERİ

 

2019-2020 ÖĞRETMENLİK GY-GK PROGRAMLARI 

HAFTA SONU SABAH GRUPLARI

HAFTA SONU ÖĞLE GRUPLARI

  Başlama Tarihi

19 EKİM 2019

  Başlama Tarihi

19 EKİM 2019

  Günler

Cumartesi - Pazar

  Günler

Cumartesi - Pazar

  Ders Saatleri

08:30 - 12:55

  Ders Saatleri


13:00 - 18:20
 

HAFTA İÇİ SABAH GRUPLARI

HAFTA İÇİ ÖĞLE GRUPLARI

  Başlama Tarihi

22 EKİM 2019

  Başlama Tarihi

22 EKİM 2019
  Kurs Günleri

Haftanın 2 Günü

  Kurs Günleri

Haftanın 2 Günü
  Ders Saatleri

08:30 - 12:55

  Ders Saatleri

13:00 - 18:20

HAFTA İÇİ AKŞAM GRUPLARI

 

 
  Başlama Tarihi

22 EKİM 2019

 

 
  Kurs Günleri

Haftanın 3 Günü

 

 
  Ders Saatleri

18:30 - 21:40

 

 

 

 

2019 - 2020 EĞİTİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI

HAFTA İÇİ GRUPLARI 

  Başlama Tarihi

2019 EKİM ORTASI

  Günler

Haftanın 2 Günü

  Ders Saatleri 1. Seans: 08:30 - 12:00
2. Seans: 13:00 - 16:30
3. Seans: 17:00 - 20:30

 

 

 

 

2019-2020 DÖNEMİ İÇİN GENEL YETENEK - GENEL KÜLTÜR -

EĞİTİM BİLİMLERİ - ÖABT

ERKEN KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.



Adınız - Soyadınız *
Telefonunuz *
E-Posta *
Kurs Türü Seçiniz *
Mesajınız *
Yapacağınız başvuru ile paylaşacağınız bilgiler sizinle irtibata geçebilmek ve asıl kayıt işlemlerinizi tamamlamak üzere onayınızı almak için kullanılır. Bu başvuru formunun yasal olarak bir bağlayıcılığı yoktur.

KPSS Öğretmenlik ve ÖABT sınavı yıldan yıla eklenen dersler, konular ve sistemin sürekli değişkenlik göstermesi nedeniyle adayların sınava hazırlık aşamasında daha fazla zorlandığı bir sınav haline gelmiştir. Sınava katılan aday sayısının artması fakat atama sayısının sınırlı sayıda kalması da adayların kaygı düzeyini ciddi anlamda arttırmaktadır. Ayrıca ÖABT' de karşılaşılan akademik düzeydeki sorular hazırlık sürecinin zorlaşmasında önemli bir etken olmuştur.

 

YEDİİKLİM AKADEMİ, sınav sistemine uygun eğitim programları, AKADEMİSYEN ve UZMAN öğretmen kadrosu ile ihtiyacınız olan bilgi - test teknikleri ve sınav sistemine göre uyarlanmış kitap setleri ile Türkiye'nin en yüksek atama oranına sahip KPSS ÖĞRETMENLİK kursu olmuştur. Başarımızdaki en önemli unsur ise birey odaklı ve sistemli bir eğitim sistemi uygulamamızdır.

Eğitimde başarı ve kurumsallığın markası olan YEDİİKLİM AKADEMİ, Türkiye safhına yayılmış 82 şubesinde yürütmekte olduğu KPSS ÖĞRETMENLİK ve ÖABT kursları ile siz değerli öğrencilerimizi sınava en iyi şekilde hazırlamaya devam etmektedir. 

 

 

 
ADI SOYADI / PUANI Bölüm Atandığı Kurum
ROJİN MUTLU  Güzellik ve Saç Bakım Hizmetler  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan DİYARBAKIR/SİLVAN/Kız Teknik ve Meslek Lisesi
ZELİHA ATAK  Güzellik ve Saç Bakım Hizmetler  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan BURSA/OSMANGAZİ/Mesleki Eğitim Merkezi
BURÇİN BOZKURT  Pazarlama ve Perakende  Atandığınız Kurum : 15. Tercihiniz Olan TOKAT/NİKSAR/Niksar Ticaret Meslek Lisesi
ADEM ŞENER  Muhasebe ve Finansman  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Şehit Şahin Ticaret Meslek Lisesi
ÖMER SERKAN ŞEN  Sosyal Bilgiler  Kurayla Atandığınız Kurum : VAN/ÇALDIRAN/Alikelle Ortaokulu
EZGİ ECE BÜYÜKKIRCALI  El San.Tek./Nakış  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/ILGAZ/Ilgaz Halk Eğitim Merkezi
KÜBRA KIVANÇ  Grafik ve Fotoğraf/Grafik  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan KIRŞEHİR/MERKEZ/Fatma Muzaffer Mermer Kız Teknik ve Meslek Lisesi
YASEMİN KARATAŞ  Grafik ve Fotoğraf/Grafik  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/MERKEZ/IMKB Çok Programlı Lisesi
ŞERİFE HOZANTAŞ  Sosyal Bilgiler  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan BİTLİS/MUTKİ/Çığır Ortaokulu
BİRAY AYDOĞMUŞ  Sosyal Bilgiler  Kurayla Atandığınız Kurum : İSTANBUL/KAĞITHANE/Gürsel Ortaokulu
ÖZGÜR ÇALIŞ  Sosyal Bilgiler  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/PENDİK/Ayazma Ortaokulu
ERHAN YILMAZ  Pazarlama ve Perakende  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan SAMSUN/TERME/Terme Ticaret Meslek Lisesi
İBRAHİM DURSUN SOLMAZ  Sosyal Bilgiler  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan ZONGULDAK/ÇAYCUMA/Basat Ortaokulu
ŞERİFE ÜSTÜN  Arapça  Atandığınız Kurum : 19. Tercihiniz Olan KARS/SELİM/Osman Bakırcı İmam Hatip Lisesi
AMİNE KALAYLI  Arapça  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/ATAŞEHİR/Esatpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi
GAMZE GÜLERMAN  Biyoloji  Atandığınız Kurum : 12. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/AKÇAKALE/Akçakale Anadolu İmam Hatip Lisesi
GÜNGÖR KALENDER     Beden Eğitimi      67,5320 Atandığınız Kurum : 17. Tercihiniz Olan KARS/KAĞIZMAN/Kuloğlu Ortaokulu
MEHMET MAVİŞ      71,1520 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan KARABÜK/EFLANİ/Eflani İMKB Çok Programlı Lise
SEVDA EKER        72,2450 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan ÇORUM/SUNGURLU/Sungurlu Ticaret Meslek Lisesi
SELÇUK TURMUŞ    69,6260 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan ZONGULDAK/MERKEZ/Kilimli 100. Yıl Ortaokulu
TUĞBA TOK            86,7020 Bilişim Teknolojileri  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan GÜMÜŞHANE/MERKEZ/Gümüşhane İmam Hatip Ortaokulu
SONER KAYA         Kimya/Kimya Teknolojisi  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan BATMAN/GERCÜŞ/Gercüş Anadolu Öğretmen Lisesi
HALİL YAŞLI        85,3590 Bilişim Teknolojileri  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan KARS/MERKEZ/Gazi Ahmet Muhtarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
BURAK KOCA       89,3040 Bilişim Teknolojileri  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan ÇORUM/BAYAT/Çok Programlı Lisesi
HAYRİYE TEKİN     79,91 Bilişim Teknolojileri  Atandığınız Kurum : 25. Tercihiniz Olan KARS/MERKEZ/Çığırgan Ortaokulu
MİHRİBAN ACAR        76,8660 Coğrafya  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ARTVİN/HOPA/Kemalpaşa Çok Programlı Lisesi
AYSEL YILDIRIM          76,0410 Coğrafya  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan KONYA/CİHANBEYLİ/Cihanbeyli Anadolu Lisesi
KUBİLAY HAN         84,4150 Tarih  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan EDİRNE/LALAPAŞA/Lalapaşa Lisesi
HALE KABA     76,5430 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 20. Tercihiniz Olan İSTANBUL/KAĞITHANE/Gültepe İlkokulu
SELMA KOÇ     76,6560 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 24. Tercihiniz Olan AĞRI/DOĞUBEYAZIT/Bereket Ortaokulu
ÖZGE ÖZDEMİR    78,03 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan KOCAELİ/BAŞİSKELE/Kullar Kartonsan Ortaokulu
SEYİT BARAN      84,10 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/ATKARACALAR/Çardaklı Ortaokulu
YUSUF İPEK      85,6350 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan AKSARAY/MERKEZ/Oğuzata Ortaokulu
DİLEK KUVVETLİIŞIK BİLALOĞLU   76,3660 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 17. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/MERKEZ/Ertuğrulgazi Ortaokulu
SÜLEYMAN SEREN    81,41 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan İSTANBUL/PENDİK/Enver Çelik Ortaokulu
SÜNDÜS KARACIĞA    74,2470 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 18. Tercihiniz Olan BATMAN/SASON/Karşıyaka Kız Yatılı Bölge Ortaokulu
BAHAR KANKILIÇ      81,7780 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 11. Tercihiniz Olan AKSARAY/AĞAÇÖREN/Kırımini Ortaokulu
SARE DURSUN         81,2770 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan AFYONKARAHİSAR/BOLVADİN/Yörükkaracaören Ortaokulu
TUĞBA YURDAKUL    82,5970 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan AFYONKARAHİSAR/SANDIKLI/Başağaç Ortaokulu
ŞULE GÜLDEN AKDOĞAN     77,3330 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan KARS/MERKEZ/Yolaçan Cumhuriyet Ortaokulu
ZEYNEP ALTUN       74,1040 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan MUŞ/MALAZGİRT/Karahasan Ortaokulu
ÖZLEM KARAGÖZ     85,8050 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan YOZGAT/ÇEKEREK/Şehit Hüseyin Kayacı İmam-Hatip Ortaokulu
MUZAFFER ÖZER    83,4520 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan GİRESUN/DERELİ/Şehit Yüzbaşı İsmail Hakkı Öztopal Ortaokulu
BURÇİN KIYANÇ     76,1520 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 15. Tercihiniz Olan ERZURUM/KARAYAZI/Yiğityolu Ortaokulu
CANSU ÖZTÜRK        80,13 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan KASTAMONU/DADAY/Daday Selalmaz Yatılı Bölge Ortaokulu
HATİCE AYHAN      81,6750 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan AFYONKARAHİSAR/MERKEZ/Işıklar Şeker Ortaokulu
HACER ÇETİNER    78,7640 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan İSTANBUL/ESENLER/Ressam Şevket Dağ Ortaokulu
FİLİZ KARAKOÇ    86,5330 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAHÇELİEVLER/Kudret Saracoğlu Ortaokulu
GÜLBERK VURAL     75,6150 Fen ve Teknoloji  Kurayla Atandığınız Kurum : ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR/Yavuz Sultan Selim Ortaokulu
ALİME KULAÇ       78,0860 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan İSTANBUL/SANCAKTEPE/Yenidoğan Mevlana Ortaokulu
ÖZLEM ALKAN      79,2150 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 9. Tercihiniz Olan IĞDIR/MERKEZ/Mahmut Nedim Kuyumcu Ortaokulu
AYŞEGÜL ÇÜRÜK   80,2760  Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan YOZGAT/ÇEKEREK/Özükavak Vali İ.Fuat Uğur Ortaokulu
DERYA AVŞAR     78,1080 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 17. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAŞAKŞEHİR/Hikmet Uluğbay Ortaokulu
GİZEM KADIOĞLU     94,1040 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BEYKOZ/Paşabahçe Ortaokulu
TÜLAY BEŞKAYA     81,1150 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan ÇORUM/SUNGURLU/Ahmet Koz Ortaokulu
ŞEYDA SAĞLIK    74,5610 Fen ve Teknoloji  Kurayla Atandığınız Kurum : HAKKARİ/ŞEMDİNLİ/Yaylapınar Ortaokulu
SEYİT BARAN     84,10  Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/ATKARACALAR/Çardaklı Ortaokulu
SÜLEYMAN SEREN   81,41 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan İSTANBUL/PENDİK/Enver Çelik Ortaokulu
MELİKE BULUT   74,6050 Fen ve Teknoloji  Kurayla Atandığınız Kurum : ŞIRNAK/SİLOPİ/Pınarönü Ortaokulu
SUPHİ ÇOLAK   90,0460 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan HATAY/MERKEZ/Anayazı Ortaokulu
BUŞRA AŞIK     84,7310 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan DÜZCE/AKÇAKOCA/Atatürk Ortaokulu
SEMA TUNA    78,5660 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 9. Tercihiniz Olan ZONGULDAK/EREĞLİ/Ormanlı Ortaokulu
AYKUT ERGEN     86,7250 Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ZONGULDAK/ALAPLI/Kasımlı Ortaokulu
SEVİL BAYBUĞA   77,1020  Fen ve Teknoloji  Atandığınız Kurum : 7. Tercihiniz Olan TOKAT/ZİLE/Ayvalı Ortaokulu
NAGEHAN SÖNMEZ       81,3480 İlköğretim Matematik Öğr Tercihiniz Olan ANKARA/ÇUBUK/Yıldırım Beyazıt Ortaokulu
BEDRİYE ERİŞ             83,6040  İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan BURSA/MUSTAFAKEMALPAŞA/Mustafakemalpaşa Ortaokulu
AYŞE FEYZA MESCİOĞLU        80,4820 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ANKARA/ÇUBUK/Çubuk Anadolu İmam Hatip Lisesi
SERPİL SELEN GÜNGÖR        77,6830 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan ANKARA/POLATLI/Hikmet Uluğbay Ortaokulu
MERYEM ÇETİNKAYA            81,3210          İlköğretim Matematik Öğr.   Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ANKARA/ALTINDAĞ/Karapürçek         Ortaokulu
SEVGİ GÖKÇE       84,3680 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ADANA/CEYHAN/Yaltır Kardeşler Ortaokulu
YUSUF TANER TEKİN  85,1530   İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/ÜSKÜDAR/Üsküdar İmam Hatip Ortaokulu
KÜBRA SILA KILIÇ      86,7940 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/FATİH/Fatih Atatürk İmam Hatip Ortaokulu
HİBA ÖZDEMİR   74,5140 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 23. Tercihiniz Olan VAN/MERKEZ/İstasyon Ortaokulu
ALİ İHSAN ONAY   77,2360 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 11. Tercihiniz Olan ANKARA/PURSAKLAR/Pursaklar Feride Bekçioğlu Ortaokulu
RABİYE TIRINK   76,3340 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan ANKARA/MAMAK/Şehitler Ortaokulu
BETÜL AYDIN    73,21 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 22. Tercihiniz Olan BAYBURT/DEMİRÖZÜ/Kalecik Ortaokulu
SERPİL AKYOL    76,69 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan GİRESUN/DERELİ/Yüce Ortaokulu
HÜLYA BAŞER  72,1550 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan İZMİR/TORBALI/Fatih Ortaokulu
EBRU ŞAHİN    78,2850 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan TOKAT/SULUSARAY/Dutluca Cumhuriyet Ortaokulu
SEVGİ TORPUŞ  74,8390 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 9. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/MERKEZ/Tepedibi Ortaokulu
SERKAN KAYIŞ    68,4670 İlköğretim Matematik Öğr.  Kurayla Atandığınız Kurum : HAKKARİ/YÜKSEKOVA/Yeşiltaş Köyü Şehit Jandarma Üsteğmen Çağlar Cambaz Ortaokulu
MURAT ÜSTAŞ   78,1260 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 9. Tercihiniz Olan YOZGAT/KADIŞEHRİ/Kadışehri İmam-Hatip Ortaokulu
SEDAT KARATAŞ   80,6670 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan BİTLİS/TATVAN/Cumhuriyet Ortaokulu
AHMET YAPICI      79,63  İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan ADANA/KARATAŞ/Mehmet Akif Ortaokulu
ERMAN AYDOĞAN   77,0190 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan İSTANBUL/PENDİK/Kazım Karabekir Ortaokulu
SERHAT AKDEMİR    79,2110 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 11. Tercihiniz Olan İZMİR/ÖDEMİŞ/Bademli Şükrü Saraçoğlu Ortaokulu
NALAN KARSLIOĞLU  76,2010 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan GİRESUN/ESPİYE/Güzelyurt Ortaokulu
NİMET BÜBERCİ    73,6640 İlköğretim Matematik Öğr.  Kurayla Atandığınız Kurum : BURSA/OSMANGAZİ/Zafer Ortaokulu
DİLEK KANDEĞER     84,4050 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ANKARA/KEÇİÖREN/Danışment Çiçekli İlkokulu
EMİNE BÜŞRA BULDUK   70,5790 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 24. Tercihiniz Olan AĞRI/DOĞUBEYAZIT/75.Yıl Ortaokulu
FAHRİYE BOSTAN     71,0320 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ANKARA/ALTINDAĞ/Peyami Safa Ortaokulu
ZEYNEP SEİS  75,4320 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan DÜZCE/MERKEZ/Perihan Tulan Ortaokulu
HİLAL BAYDEMİR  74,2850 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 14. Tercihiniz Olan İSTANBUL/ARNAVUTKÖY/Cumhuriyet İmam Hatip Ortaokulu
SALİH GÜNDÜZ   78,6760 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan YOZGAT/ÇEKEREK/Şehit Sadık Nazlı İlkokulu
SÜMEYRA KARABULUT    81,5770 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan ANKARA/MAMAK/Demokrasi Ortaokulu,
PELİN AFŞİN     81,2040 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ANKARA/HAYMANA/Balçıkhisar Ortaokulu
AYŞEGÜL TEKE  İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ADANA/CEYHAN/Mustafabeyli Yatılı Bölge Ortaokulu
ESEN BOLAT  82,8810  İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Naciye Mehmet Gençten Ortaokulu
NAZLI KOÇ   71,9160  İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan İZMİR/BAYINDIR/Fırınlı Ortaokulu
GONCA GÜLAY   85,2680 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan BARTIN/ULUS/Kumluca Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu
SERAP KARA    82,7870 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan TRABZON/ŞALPAZARI/Atatürk Ortaokulu
ZEKİYE NURBANU YENİ   79,4790 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ANKARA/ÇUBUK/Yavuz Selim Ortaokulu
GÜLDANE KARAKUŞ   79,8430 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İZMİR/KONAK/19 Mayıs Ortaokulu
ZUHAL ÖZEN     71,4750 İlköğretim Matematik Öğr.  Kurayla Atandığınız Kurum : İZMİR/KEMALPAŞA/Bağyurdu Kazım Dirik Ortaokulu
SERPİL YAPINTI    76,6840 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 21. Tercihiniz Olan GİRESUN/BULANCAK/Tandır Ortaokulu
DUYGU BAŞ   71,6420 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 18. Tercihiniz Olan İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE/Kanarya Ortaokulu
SETENAY KANTEKİN    74,6540 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 11. Tercihiniz Olan İSTANBUL/ESENLER/Aksoy Ortaokulu
MEHMET GÖLCÜR   79,8740 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ANKARA/ALTINDAĞ/Battalgazi Ortaokulu
ELİF ORUÇ    78,61 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 9. Tercihiniz Olan SAKARYA/KOCAALİ/Şehit Mehmet Sarı Ortaokulu
MERVE IŞIK    73,1730 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 14. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAĞCILAR/Malazgirt Ortaokulu
AYŞE KANBAY    84,2650 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan TOKAT/ARTOVA/Artova İmam Hatip Ortaokulu
MERVE ÇELENLİ  70,9820 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan İSTANBUL/SULTANGAZİ/Aydın Uçkan Ortaokulu
EZGİ DAĞAŞAN  İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 12. Tercihiniz Olan SAKARYA/KAYNARCA/Mimar Sinan Ortaokulu
DENİZ GÜHER   77,8610 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan ÇORUM/MECİTÖZÜ/Çitli Şehit Dursun Demirkol Ortaokulu
YUSUF ŞENTÜRK  74,1240 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BEYKOZ/Çavuşbaşı Ahmet Akça Ortaokulu
SÜMEYYE ÖZSOY  82,2090  İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan ERZURUM/PALANDÖKEN/Maksut Efendi Ortaokulu
MİRAY KÖKNAR    71,8820 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/ESENYURT/Sonnur Yalnızoğlu Ortaokulu
SEMA ARSLAN     72,1230 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan İZMİR/KARABAĞLAR/75.Yıl Ortaokulu
DİLAN İPEK     77,3330 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan İSTANBUL/ZEYTİNBURNU/Faruk Timurtaş Ortaokulu
DERYA UYSAL  78,62 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ANKARA/SİNCAN/Özkent Akbilek Ortaokulu
MERVE TURGUT   77,3040 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan ANKARA/PURSAKLAR/Altınova Ortaokulu
RABİA AŞIK   76,9870 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan BİLECİK/MERKEZ/TOKİ Ortaokulu
ÖZGE RABİA ARSLAN   73,6230 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ANKARA/ALTINDAĞ/Hüseyin Güllü Ceylan Ortaokulu
BURCU SEYHUN  83,10861 Bilişim teknolojileri   BİTLİS/MUTKİ/Kavakbaşı Yatılı Bölge Ortaokulu 23. Tercih
BERNA NADİDE AKPINAR  58,65045  Müzik öğretmenliği ŞIRNAK/CİZRE/Artukoğlu Ortaokulu Kurayla
HÜSEYİN PARPUCU   75,74112  Müzik öğretmenliği Olan ISPARTA/YALVAÇ/Mehmet Necati Akel Yatılı Bölge Ortaokulu 1. TERCİH
FATİH AYDEMİR   80,77666 Müzik öğretmenliği KOCAELİ/ÇAYIROVA/Demirsaç Ortaokulu  1.TERCİH
MUSTAFA MURAT KARAKOL   90,67461 Matematik   KOCAELİ/DARICA/İMKB Darıca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1.TERCİH
MERVE AKTAŞ   85,13513 matematik  ERZURUM/NARMAN/Narman Anadolu Lisesi 24.TERCİH
FATMA YILMAZ  81,17123  Matematik  AĞRI/MERKEZ/Hayrettin Atmaca Anadolu Lisesi 23.TERCİH
KEZİBAN UYSAL   81,54577 Matematik  KARS/DİGOR/Digor Anadolu Lisesi  24.TERCİH
BERİVAN ERDEM   82,66065 Matematik   BATMAN/MERKEZ/Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  19.TERCİH
AYŞE ÇELEBİ   94,04786 Matematik   KONYA/KULU/Kulu Anadolu İmam Hatip Lisesi  1.TERCİH
ÖZKAN DİRİ   80,24568 Matematik   AĞRI/HAMUR/Hamur Çok Programlı Anadolu Lisesi  23.TERCİH
HANİFE KİRAZ   84,33462 Matematik   GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Şehitkamil Belediyesi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  20.TERCİH
HAVA ÖZEN   83,41262  Matematik  BİTLİS/HİZAN/Hizan Anadolu İmam Hatip Lisesi KURAYLA
ELİF KÜÇÜKDİLER   86,81521 Matematik   KONYA/KULU/Kulu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi  6.TERCİH
KÜBRA CEREN KORKMAZ   85,46787 Matematik  KONYA/YUNAK/Yunak Cemal Karacan Anadolu Lisesi  11.TERCİH
EDA ÇETİN   76,69949 Rehberlik  TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY/Çerkezköy Rehberlik ve Araştırma Merkezi 1. Tercih
AYŞE ŞİMŞEK  67,30919 rehberlik ŞIRNAK/MERKEZ/Şırnak Rehberlik ve Araştırma Merkezi  KURAYLA
ALİ KAYA   77,92362 rehberlik  İSTANBUL/ESENLER/Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 9.TERCİH
SALİH DUMANCI   68,49147  rehberlik ŞANLIURFA/HARRAN/Harran Ortaokulu  10.TERCİH
MELEK KABAĞAÇ    83,10421 Rehberlik   KOCAELİ/KANDIRA/Akçakoca İlkokulu  1.TERCİH
DAMLA BAŞ   77,76601 rehberlik KONYA/KARATAY/İstiklal İlkokulu  3.TERCİH
SERAP CENGİL   55,98462 Özel eğitim   AĞRI/MERKEZ/Ağrı Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe   23. TERCİH
ESRA EVLİK   59,30363 Özel eğitim  GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Şahinbey Rehberlik ve Araştırma Merkezi  4.TERCİH
ANIL SAYKAN   55,75502 Özel eğitim  ŞANLIURFA/SURUÇ/Bilgi Ortaokulu  19.TERCİH
BETÜL SELVİ   79,66321 İngilizce  KASTAMONU/DOĞANYURT/Doğanyurt Ortaokulu 4. TERCİH
TUĞBA SARIGÖZ    71,27405 ingilizce  VAN/MURADİYE/Fevziye-Salih Ünlü İlkokulu  20.TERCİH
GÖZDE DUMAN  74,33351 ingilizce  MARDİN/KIZILTEPE/Kızıltepe Mezopotamya Anadolu Lisesi  24.TERCİH
MERVE ATİK   70,84391 ingilizce SİİRT/PERVARİ/Yukarıbalcılar Ortaokulu  KURAYLA
AYBÜKE UYGUNOL   75,64138 ingilizce  KONYA/TAŞKENT/Bolay Ortaokulu  5. TERCİH
EZGİ YILDIZ   75,40686 ingilizce  ELAZIĞ/KOVANCILAR/Kovancılar Ortaokulu  9.TERCİH
MÜNİR ACAR   72,69744 ingilizce  ŞANLIURFA/HALFETİ/Gürkuyu İlkokulu  10.TERCİH
PETEK ŞİMŞEK   76,28902 ingilizce  KONYA/CİHANBEYLİ/İnsuyu İlkokulu  5.TERCİH
MİRAÇ TANRISEVER   71,72023 ingilizce  ŞANLIURFA/HALİLİYE/Emirler Abdülkadir Demirkol Ortaokul 19.TERCİH
FEVZİ UMUT ÖZÇELİK   78,65175 ingilizce  AKSARAY/GÜZELYURT/Ihlara Çok Programlı Anadolu Lisesi 2.TERCİH
TOLGA KELEŞ   78,23703 ingilizce  KONYA/CİHANBEYLİ/Karabağ 75.Yıl İlkokulu 15.TERCİH
ZÜHAL MAZI   80,22688 ingilizce  NEVŞEHİR/DERİNKUYU/Yazıhüyük Gazi İlkokulu  1.TERCİH
NİSA DOĞRUKAN   83,48799 ingilzce  BALIKESİR/MARMARA/Marmara Çok Programlı Anadolu Lisesi  1.TERCİH
BERNA KOLOĞLU   79,53532 ingilizce  KONYA/CİHANBEYLİ/Cihanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi  5.TERCİH
EMRULLAH ESEN  79,72453 ingilzce  TOKAT/ARTOVA/Yatılı Bölge Ortaokulu  5.TERCİH
MEHMET KÜÇÜKÇENE   84,28324 ingilizce  ESKİŞEHİR/SİVRİHİSAR/İhsan Biçerli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  1.TERCİH
GİZEM DURHAN   86,41749 ingilizce  AYDIN/KUYUCAK/Yamalak Ortaokulu 1.TERCİH
MERVE NUR YAZGI  77,37459  ingilizce KONYA/KULU/Kırkpınar Ortaokulu  2.TERCİH
NEŞE ŞERBETCİ   82,21555 ingilzce  ESKİŞEHİR/MAHMUDİYE/Mahmudiye Ortaokulu  1.TERCİH
NURDAN KENAN   78,29553 ingilzce  AFYONKARAHİSAR/SULTANDAĞI/Karapınar Ortaokulu 16.TERCİH
SÜMEYYE BOZKURT   73,13782 ingilizce BATMAN/KOZLUK/Kozluk Anadolu İmam Hatip Lisesi 21.TERCİH
GİZEM AKINCI   73,11855 ingilizce ŞIRNAK/SİLOPİ/Yenişehir İlkokulu  KURAYLA
SERAP MEMEŞİL   77,20265 ingilizce KASTAMONU/ŞENPAZAR/Edeler Ortaokulu   23.TERCİH
ELİF İZBUDAK   78,68749 ingilizce GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Kazım Karabekir Ortaokulu  14.TERCİH
ORAL ARDIÇ   76,61154  ingilizce YOZGAT/MERKEZ/Sarıfatma Ortaokulu 19.TERCİH
AYŞEGÜL SİDER   73,42436  ingilizce VAN/TUŞBA/Şahbağı Ortaokulu  14.TERCİH
SEVDA TURGUT   79,00057 ingilizce  TRABZON/ÇARŞIBAŞI/Kovanlıköy Ortaokulu  8.TERCİH
DUYGU AÇIKGÖZ  70,57498 ingilizce  KONYA/YUNAK/Sülüklü Mimar Sinan İlkokulu  10.TERCİH
MELTEM MANAV   78,47758 ingilizce  GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/İstiklal İlkokulu  5.TERCİH
MURAT ESER   69,41455  Beden eğitimi  SİİRT/MERKEZ/Sağırsu Ortaokulu 21.TERCİH
FERDİ BÖCEK  73,04785  Beden eğitimi  KONYA/CİHANBEYLİ/Kandil Şehit Ersan Şeker Ortaokulu  24.TERCİH
RECEP EFE  69,3753 Beden eğitimi  BATMAN/KOZLUK/Oyuktaş Ortaokulu  KURAYLA
TAHSİN TOKER   77,25674 Beden eğitimi  DÜZCE/YIĞILCA/Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesi  2. TERCİH
HÜLYA YILDIRIM   77,50161 İlköğretim Matematik Öğr.  GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Nezahat-Kemal Akınal Ortaokulu 14.TERCİH
ARZU DELİKTAŞ  87,87418 İlköğretim Matematik Öğr.  KOCAELİ/DARICA/Darıca Ortaokulu  1.TERCİH
ÇAĞLA ÇEKİÇ   74,09016  İlköğretim Matematik Öğr.  ŞIRNAK/CİZRE/Gürsu Ortaokulu  KURAYLA
AYŞE TUĞBA COŞKUNER   82,51224  İlköğretim Matematik Öğr.  KONYA/CİHANBEYLİ/Yeniceoba Atatürk Ortaokulu  3.TERCİH
MELEK ÇETİN  72,06319 İlköğretim Matematik Öğr.  MUŞ/BULANIK/Balotu Ortaokulu  18.TERCİH
HATİCE SATMAZ   75,31471 İlköğretim Matematik Öğr.  MUŞ/MERKEZ/Murat İmam Hatip Ortaokulu  24.TERCİH
SEHER ÇAKIR  72,0017 İlköğretim Matematik Öğr.  VAN/ÖZALP/Tepedam Ortaokulu  23.TERCİH
BAHAR AYVACI  83,25636 İlköğretim Matematik Öğr.  ANTALYA/MANAVGAT/Gündoğdu Düriye Duran Ortaokulu  1.TERCİH
MELİKE ÇOLAK   77,63267  İlköğretim Matematik Öğr.  BATMAN/MERKEZ/Çay Mahallesi İmam Hatip Ortaokulu  18.TERCİH
KEZİBAN ÖZGE YILDIZ  72,67455 İlköğretim Matematik Öğr.  GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Aydınlar Ortaokulu  6.TERCİH
YASEMİN KOÇTÜRK   73,10373 İlköğretim Matematik Öğr.  IĞDIR/ARALIK/Hacıağa Ortaokulu  18.TERCİH
MERVE UYSAL   75,81185 İlköğretim Matematik Öğr.  HAKKARİ/YÜKSEKOVA/Halit Okay Ortaokulu  KURAYLA
ESRA YILDIRIM   76,72435 İlköğretim Matematik Öğr.  GAZİANTEP/OĞUZELİ/Çaybaşı Şehit Mehmet Polat Ortaokulu  10.TERCİH
ÖMER ERKOÇ   74,66881 İlköğretim Matematik Öğr.  ŞIRNAK/CİZRE/Taşhöyük Ortaokulu  KURAYLA
ÖZLEM GÖKDEMİR   78,38538 İlköğretim Matematik Öğr.  ŞANLIURFA/EYYÜBİYE/Ertuğrulgazi Ortaokulu  22.TERCİH
KÜBRA GÜLERMAN   72,75457 İlköğretim Matematik Öğr.  ŞIRNAK/SİLOPİ/Atatürk Ortaokulu  KURAYLA
KAMİL DOĞAN   84,22474 Muhasebe ve finasman  YOZGAT/KADIŞEHRİ/Şehit Doğan Özpolat Çok Programlı Anadolu Lisesi 1. TERCİH
ALİYE SARIYERLİOĞLU   83,62571  Muhasebe ve finasman VAN/EDREMİT/Eminpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  10.TERCİH
HAYATİ KABAÇALIOĞLU  87,00316  Muhasebe ve finansman İSTANBUL/BAĞCILAR/Mahmutbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  2. TERCİH
ESMA AKKOÇ     77,45992 Biyoloji   MUŞ/MERKEZ/Muş Anadolu İmam Hatip Lisesi 13.TERCİH
HATİCE GÜNEY  76,2616  Biyoloji  MUŞ/MERKEZ/Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  3.TERCİH
FATMA FİDAN YILMAZ  86,35561 Biyoloji   ANKARA/NALLIHAN/Nallıhan Fettah Güngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
İLKNUR ATMACA    87,35002  sınıf öğretmenliği YOZGAT/YENİFAKILI/Cumhuriyet İlkokulu 2.TERCİH
MERVE AYBÜKE ÖZTÜRK   75,6183    sınıf öğretmenliği   AĞRI/PATNOS/Yeşil Hisar İlkokulu 14. TERCİH
SAMET ÇAKIR     79,15418 Sınıf öğretmenliği   ŞIRNAK/SİLOPİ/Pınarönü İlkokulu  KURAYLA
MESUT YILMAZ   78,153  Sınıf öğretmenliği ŞANLIURFA/HARRAN/Aydınlar İlkokulu  5.TERCİH
DÖNDÜ UYGUR   79,86728  Sınıf öğretmenliği MUŞ/MALAZGİRT/Alparslan İlkokulu  23. TERCİH
EDA ATEŞ   78,67792 Sınıf öğretmenliği  MUŞ/BULANIK/Cumhuriyet İlkokulu  24.TERCİH
BÜŞRA GÜNGÖR  76,48218 Sınıf öğretmenliği  MARDİN/SAVUR/İşgören İlkokulu  11.TERCİH
TUĞBA GÖRGÜNOĞLU  76,71357 Sınıf öğretmenliği  MUŞ/KORKUT/Güneyik İlkokulu  8.TERCİH
SEÇKİN BULAK   79,83784  Sınıf öğretmenliği ARDAHAN/GÖLE/Şehit Gültekin Saraç İlkokulu  10.TERCİH
KÜBRA ÖZTEPE   76,61571  Sınıf öğretmenliği MARDİN/DARGEÇİT/Çatalan İlkokulu  21. TERCİH
ZÜBEYDE ÇİÇEK   83,11689 Sınıf öğretmenliği  GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Bülbülzade Abdullah Edip İlkokulu  16.TERCİH
ZEYNEP CİNGÖZ   74,68426 Sınıf öğretmenliği  ERZURUM/KARAYAZI/Yiğityolu İlkokulu  KURAYLA
KÜBRA POLATLI   75,26498  Sınıf öğretmenliği  HAKKARİ/ŞEMDİNLİ/Kayalar Köyü Aşağı Kayalar Mezrası İlkokulu  KURAYLA
ARZU KARA    79,48863 Sınıf öğretmenliği  VAN/BAŞKALE/Güleçler İlkokulu 1.TERCİH
OYA ÖZSUBAŞI   75,41462  Sınıf öğretmenliği AĞRI/HAMUR/Çağlayan İlkokulu  17.TERCİH
NAİDE BEKİROĞLU   78,44365 Sınıf öğretmenliği  AĞRI/PATNOS/Kazanbey İlkokulu 20.TERCİH
GAMZE AKBABA   81,30971  Sınıf öğretmenliği ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR/Girne İlkokulu  17.TERCİH
ZEYNEP KARA  78,31657 Sınıf öğretmenliği  ŞIRNAK/İDİL/Doluca İlkokulu  KURAYLA
EZGİ ŞAHİN   75,39302  Sınıf öğretmenliği ŞANLIURFA/EYYÜBİYE/Küpelı İlkokulu 9.TERCİH
BURAK ÖZCAN   82,56465  Sınıf öğretmenliği ERZURUM/ŞENKAYA/Beşpınarlar İlkokulu 21.TERCİH
SİNEM YILMAZ   87,75362 Sınıf öğretmenliği  SAKARYA/HENDEK/Karadere İlkokulu 2.TERCİH
GİZEM TEPE   80,93827 Sınıf öğretmenliği  VAN/MURADİYE/Fevziye-Salih Ünlü İlkokulu  18.TERCİH,
ÖZGE ÖZ   75,35391 Sını föğretmenliği  İİRT/PERVARİ/Göl 85.Yıl İlkokulu  24.TERCİH
EZGİ KOLATA   77,54592  Sınıf öğretmenliği BİTLİS/MUTKİ/Ballı Köyü İlkokulu KURAYLA
BURÇİN ERİŞKEN   83,25126  Sınıf öğretmeliği SİNOP/DURAĞAN/Ayvacık İlkokulu  7.TERCİH
BÜŞRA BETÜL YEŞİLKAYA   86,58563 Sınıf öğretmenliği  İSTANBUL/ESENLER/Kazım Karabekir İlkokulu 8.TERCİH
NESRİN DÖNMEZ  75,54844 Almanca öğretmenliği  BATMAN/MERKEZ/Mevlana Anadolu Lisesi  13. TERCİH
AHMET SUAT LAÇİNER   81,98064 Radyo tv  ZONGULDAK/MERKEZ/Yayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  7. TERCİH
BURCU ÖZTÜRK  78,0848 Okul öncesi  ŞANLIURFA/SURUÇ/Selahaddin Eyyubi İlkokulu  11. TERCİH
BURCU ÖZGÜR   80,40827  Okul öncesi ŞIRNAK/SİLOPİ/Görümlü Narlıdere İlkokulu  KURAYLA
HACER KILIÇOĞLU   84,10891 Okul öncesi  KONYA/CİHANBEYLİ/Taşpınar Şehit Ümit Paydaş İlkokulu  7.TERCİH
SİNEM YILMAZ   82,65562  Okul öncesi VAN/EDREMİT/Kınyas Kartal İlkokulu  22.TERCİH
MİYASE ULUSOY   77,84405 Okul öncesi  AĞRI/PATNOS/Zirekli İlkokulu  16.TERCİH
ÖZGE KARAKUŞ    83,50197 Okul öncesi  ŞANLIURFA/CEYLANPINAR/Alpaslan İlkokulu  KURAYLA
HÜMEYRA BURAK  90,40102  Okul öncesi SAKARYA/KARASU/İnönü İlkokulu  1.TERCİH
BÜŞRA ŞEN     88,73932 Okul öncesi  ZONGULDAK/EREĞLİ/Şehit Noyan Aydın İlkokulu  1.TERCİH
HALE SAPMAZ    84,42569 Okul öncesi  GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Şehit İmam Payam Anaokulu  22.TERCİH
AYLİN BÜYÜKBEKTAŞ  84,52026 Okul öncesi  YOZGAT/KADIŞEHRİ/Yavuhasan İlkokulu 9.TERCİH
EZGİ ÇINIK   85,58198 Okul öncesi  TOKAT/SULUSARAY/Dutluca Şehit Sadık Bezer İlkokulu 8.TERCİH
ŞEYDA AYDIN  83,35575  Okul öncesi GAZİANTEP/NİZİP/Nene Hatun Anaokulu 22.TERCİH
HALE BAYRAK  79,12561 Okul öncesi  SİİRT/ŞİRVAN/Kasımlı İlkokulu  KURAYLA
CEBRAİL AYDIN  83,56338 Tarih   ŞANLIURFA/EYYÜBİYE/Eyyübiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  21. TERCİH
YASİN SÜLÜKOĞLU  84,76777 Bilişim teknolojileri  AĞRI/PATNOS/Dedeli Yatılı Bölge Ortaokulu  14. TERCİH
SÜLEYMAN GÜNEŞ   91,6366 Bilişim teknolojileri BİLECİK/GÖLPAZARI/Gazimihal Ortaokulu 2.TERCİH
ATIF TULU   79,68195 Yiyecek içeçek  ANKARA/BEYPAZARI/Beypazarı Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  1.TERCİH
OSMAN ÜLKÜ   82,77266 Coğrafya   KONYA/HÜYÜK/Kıreli Çok Programlı Anadolu Lisesi  12. TERCİH
BEGÜM KIRAÇ UÇAN  82,35943 Gıda tekniker  İSTANBUL/PENDİK/Harmandere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  1.TERCİH
HALUK TÜRKGÜZELİ   70,91992 Teknoloji ve tasarım  KONYA/ÇELTİK/Honamlı Ortaokulu  6. TERCİH
HASAN YELMER   76,36365 Teknoloji tasarım  TEKİRDAĞ/KAPAKLI/Karaağaç Atatürk Ortaokulu  1.TERCİH
ZEYNEP GÖKOVA KOÇ   58,28247 Arapça öğretmenliği  ŞANLIURFA/KARAKÖPRÜ/Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  11. TERCİH
FİGEN SÜMBÜL   81,66848 Türk dili edebiyatı  HAKKARİ/YÜKSEKOVA/Yüksekova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  KURAYLA
AYTUN TEMUR   83,42017  Türk dili edebiyatı YOZGAT/SARIKAYA/Sarıkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi  2.TERCİH
ZELİHA SEVDA YAVUZ  71,15304 Görsel sanatlar  DİYARBAKIR/KULP/Kulp Yatılı Bölge Ortaokulu  14. TERCİH
GAMZE KAYNAKÇI  77,25528  Görsel sanatlar AMASYA/MERKEZ/Albayrak Ortaokulu  1.TERCİH
SONGÜL UZUN KARSLI   74,71252  Görsel sanatlar KONYA/CİHANBEYLİ/Kandil Şehit Ersan Şeker Ortaokulu 7.TERCİH
İBRAHİM ÜNGÖRMÜŞ   88,88885 Elektrik-elektironik  ÇANKIRI/ŞABANÖZÜ/Şabanözü Çok Programlı Anadolu Lisesi  1. TERCİH
EMİNE ALKAN   85,11172 Giyim   ORDU/İKİZCE/Yoğunoluk Çok Programlı Anadolu Lisesi  18.TERCİH
GİZEM YAVUZ   84,43737  Fen ve teknoloji KONYA/YUNAK/YUNAK İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu  3. TERCİH
GÜL DEMİRTAŞ   80,50591 Fen ve teknoloji   GAZİANTEP/NİZİP/Zübeyde Fidan Sayın Ortaokulu  7.TERCİH 
TUĞBA YİĞİTOĞLU  84,36538 Fen ve teknoloji  GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/23 Nisan Ortaokulu  23.TERCİH
HATİCE ŞAHİN  83,50078 Fen ve teknoloji  GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Gazikent İMKB Ortaokulu 19.TERCİH
MERAL ŞAHNA   79,16421  Fen ve teknoloji ŞANLIURFA/CEYLANPINAR/Ceylanpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi  14.TERCİH
ÖZDEMİR ORKUN ERDİN   81,42379 Fen eve teknoloji  Gürpınar Borsa İstanbul Kız Yatılı Bölge Ortaokulu  24.TERCİH
LEYLA DEMİR  78,51859  Hasta ve yaşlık hizmetleri ERZURUM/YAKUTİYE/Hamidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  2.TERCİH
FATMA AKSAKAL   86,79891 Felsefe   DÜZCE/GÜMÜŞOVA/Gümüşova Anadolu İmam Hatip Lisesi  3.TERCİH
EBRU GÜLENÇ   80,91259 Türkçe   KONYA/KULU/60.Yıl Ortaokulu  1.TERCİH
BETÜL ALTUNTAŞ   85,11933  Türkçe  ANTALYA/SERİK/Çakallık Ortaokulu  1.TERCİH
AYKUT AYAR   78,23712 Türkçe   ŞANLIURFA/HALFETİ/Gürkuyu Ortaokulu  24.TERCİH
NAZİK KESKİN  78,06662 El sanatları  ÇANAKKALE/MERKEZ/Çanakkale Belediyesi Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu
TEKİN ÜLKER  81,86129 Pazarlama   ANKARA/PURSAKLAR/Güzide Ülker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  2.TERCİH
İRFAN CAYHAN       74,6060 İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan BİTLİS/MERKEZ/Merkez Yatılı Bölge Ortaokulu
EMRAH DUMLU      68,7360 İlköğretim Matematik Öğr.  Kurayla Atandığınız Kurum : SİİRT/PERVARİ/Yeniaydın Ortaokulu
BAŞAK ATEŞER  İlköğretim Matematik Öğr.  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA/Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu
GÜLİN DUGAN    74,5660 İngilizce  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/25 Aralık İlkokulu
SANİYE GÜLTEKİN   78,3840 İngilizce  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan GİRESUN/EYNESİL/Eynesil Anadolu İmam Hatip Lisesi
DİLARA YİĞİT   76,6660 İngilizce  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan ORDU/GÖLKÖY/Kale 75. Yıl Ortaokulu
GÜLSÜM ÖREN   77,2040  İngilizce  Atandığınız Kurum : 11. Tercihiniz Olan GİRESUN/DOĞANKENT/İmam Hatip Lisesi
KÜBRA AKGÜL   74,5350 İngilizce  Atandığınız Kurum : 23. Tercihiniz Olan ELAZIĞ/MERKEZ/Çatalçeşme İMKB Ortaokulu
MERVE AKTAŞ   76,3590 İngilizce  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan TOKAT/TURHAL/Kazım Karabekir İlkokulu
RECEP ŞAHİN   74,6160  İngilizce  Atandığınız Kurum : 18. Tercihiniz Olan TOKAT/YEŞİLYURT/Yeşilyurt Çok Programlı Lisesi
RUKİYE ÖZEN 72,6590 İngilizce  Atandığınız Kurum : 25. Tercihiniz Olan ELAZIĞ/MADEN/Maden Asım Sürücü Yatılı Bölge Ortaokulu
ECE YILDIRIM   77,6490 İngilizce  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan YOZGAT/YENİFAKILI/Adem Karacabay Anadolu Öğretmen Lisesi
MEHMET DOĞDU   73,3750 İngilizce  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan VAN/MURADİYE/Alpaslan Anadolu Öğretmen Lisesi
PINAR KAYBET  76,1350 İngilizce  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan OSMANİYE/DÜZİÇİ/Düziçi Ortaokulu
SULTAN GÜDÜL   72,4230 İngilizce  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan OSMANİYE/DÜZİÇİ/Yeniceharuniye Ortaokulu
ÖZGE ÖLMEZ      79,0460 İngilizce  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan SİVAS/MERKEZ/Kızılca Ortaokulu
ŞEYMA ŞENTÜRK   71,5370 İngilizce  Atandığınız Kurum : 23. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/MERKEZ/Koçak Ortaokulu
ÖZGE ÖZDEMİR    74,6750 İngilizce  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Yeşilkent Anadolu Lisesi
ESRA ÖZTÜRK   77,3120 İngilizce  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan HATAY/DÖRTYOL/100. Yıl Ortaokulu
CEYLAN OLCAYTÜRK   73,0870 İngilizce  Atandığınız Kurum : 7. Tercihiniz Olan KARS/SUSUZ/Susuz Lisesi
SEREN AKSOY    70,01 İngilizce  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan SİİRT/BAYKAN/Kız Yatılı Bölge Ortaokulu
SAFİYE NİSA GÜNDOĞAN   77,1050 İngilizce  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan YOZGAT/ÇEKEREK/Çekerek Anadolu İmam Hatip Lisesi
ESRA GÜLER   72,6630 İngilizce  Atandığınız Kurum : 17. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/MERKEZ/Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu
RUKİYE ODABAŞ   77,6910 İngilizce  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan ORDU/ULUBEY/Ulubey İlkokulu
ŞÜHEDA BİLGE MISIRLI    75,1430 İngilizce  Kurayla Atandığınız Kurum : OSMANİYE/DÜZİÇİ/Düziçi Ticaret Meslek Lisesi
İBRAHİM AKDENİZ   78,5430 İngilizce  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan ÇORUM/SUNGURLU/Arifegazili Ortaokulu
SEVAL ŞAHUTOĞLU    81,6730 İngilizce  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan DİYARBAKIR/BAĞLAR/Birlik Anadolu Lisesi
SİNEM KARAPINAR   84,1930 İngilizce  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan BİLECİK/MERKEZ/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
DUYGU KUTLU    76,0380 İngilizce  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan TOKAT/ZİLE/Şehit Ümit Günel Ortaokulu
DEFNE YAŞAR    72,5540 İngilizce  Kurayla Atandığınız Kurum : DİYARBAKIR/ÇINAR/Çınar İmam Hatip Lisesi
ELİF TOLA           76,6540 İngilizce  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan SİVAS/MERKEZ/Hacı Mehmet Sabancı Anadolu Lisesi
SEMRA SAĞLAM   68,9240 İngilizce  Kurayla Atandığınız Kurum : ŞIRNAK/ULUDERE/Aslanlı Ortaokulu
CANAN AKGÜRBÜZ   70,3370 İngilizce  Atandığınız Kurum : 14. Tercihiniz Olan BATMAN/KOZLUK/Bekirhan İlkokulu
FEYYAZ PEKER    80,6410 İngilizce  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan GİRESUN/ESPİYE/Cibril Ortaokulu
AYNUR AKAY      80,6510 Kimya/Kimya Teknolojisi  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan VAN/GÜRPINAR/Sarı Süleyman Çok Programlı Lise
ÇİĞDEM BARIŞKAN      80,7150 Kimya/Kimya Teknolojisi  Kurayla Atandığınız Kurum : HAKKARİ/YÜKSEKOVA/İsmet Alkan Anadolu Lisesi
 EREN TOZOĞLU           81,4290 Kimya/Kimya Teknolojisi  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan MARDİN/KIZILTEPE/Süleyman Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi
ÜNAL KARABULUT      85,2760 Matematik  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan TEKİRDAĞ/HAYRABOLU/Hayrabolu Hüseyin Korkmaz Lisesi
UĞUR YILDIRIM     85,8760 Matematik  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY/Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi
ÖZGÜN MERT ALTUN      86,4040 Matematik  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan AFYONKARAHİSAR/İSCEHİSAR/İscehisar Mehmet Çakmak Anadolu Lisesi
EMRE BENZER    77,9310 Matematik  Atandığınız Kurum : 17. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/MERKEZ/Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi
AYŞE ÖZTÜRK  77,5470 Matematik  Atandığınız Kurum : 18. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/HARRAN/Hayatı Harrani İmam Hatip Lisesi
MUHAMMET ÇELİK  83,0150 Matematik  Atandığınız Kurum : 9. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/ILGAZ/Ilgaz Şehit Nizamettin Yaman Anadolu Lisesi
MEHMET BURAK URGANCIOĞLU    80,7880 Matematik  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/MERKEZ/Çankırı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
MERVE SOYDAN    79,5920 Matematik  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan ZONGULDAK/GÖKÇEBEY/Gökçebey Cumhuriyet Anadolu Lisesi
TUĞBA KOÇ   82,4930 Matematik  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ÇORUM/UĞURLUDAĞ/Uğurludağ Çok Programlı Lisesi
AYŞE NUR AKSOY   79,0130 Matematik  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan ÇORUM/OSMANCIK/İsmail Karataş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
ÇİĞDEM GÜRCAN    78,8330 Matematik  Atandığınız Kurum : 21. Tercihiniz Olan SİNOP/BOYABAT/Boyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi
DİLEK ÖZDEMİR      77,0150 Matematik  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan KARS/DİGOR/Digor Anadolu Lisesi
FATMA KÖK           78,0130 Matematik  Kurayla Atandığınız Kurum : HAKKARİ/MERKEZ/Hakkari Atatürk Anadolu Lisesi
ERGÜN KAŞIKÇI     80,3420 Matematik  Atandığınız Kurum : 10. Tercihiniz Olan ÇORUM/KARGI/Kargı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
EMİNE CENGİZHAN  83,8090 Matematik  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan KONYA/SEYDİŞEHİR/Seydişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi
NUR AYLİN ÖZMEN   77,5040 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan DÜZCE/CUMAYERİ/Ören Şehit Nusret Akar İlkokulu
TUĞBA BALLI     79,0950 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 10. Tercihiniz Olan KAYSERİ/DEVELİ/Kızık İlkokulu
ÜMMÜGÜLSÜM TÜMER   87,69 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ADANA/FEKE/Bahçecik İlkokulu
MERVE ÖZÇELİK   88,2340 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan BURSA/OSMANGAZİ/Ovaakça İlkokulu
NURGÜL PEÇE      76,9590 Okul Öncesi Öğrt  Kurayla Atandığınız Kurum : DİYARBAKIR/KOCAKÖY/Şaklat İlkokulu
SÜMEYYE ÇETİNER  87,2390 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan AFYONKARAHİSAR/SANDIKLI/Baştepe İlkokulu
FATMA GÜNEŞ        69,8350 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan BİTLİS/MERKEZ/Yolalan Köyü İlkokulu
ÇİĞDEM TEPECİK   69,77 Okul Öncesi Öğrt  Kurayla Atandığınız Kurum : SİİRT/PERVARİ/Doğan Anaokulu
CEREN SAYGILI    71,2230 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 15. Tercihiniz Olan DİYARBAKIR/ÇINAR/Bulutçeker İlkokulu
DİCLE AKAYDIN   78,2410 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan DÜZCE/GÜMÜŞOVA/Hacıkadirler İlkokulu
BURCU TIBIKOĞLU    73,0450 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 23. Tercihiniz Olan DİYARBAKIR/BİSMİL/Mehmet Merdanoğlu İlkokulu
SÜMEYYE KAYA         77,7140 Okul Öncesi Öğrt  Kurayla Atandığınız Kurum : HAKKARİ/YÜKSEKOVA/Kuruköy Mahallesi İlkokulu
MERVE NUR YILDIZ    83,2880 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 11. Tercihiniz Olan SAKARYA/ERENLER/Abdullah Esma Kocabıyık İlkokulu
ŞEYDA ÇOLAK    74,5610 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 19. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/NİZİP/Ziraat Bankası 120.Yıl İlkokulu
ESRA GİZEM KORKMAZ      83,9260 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan KOCAELİ/KÖRFEZ/Yarımca Anaokulu
AYŞEGÜL EREN     76,0710 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 18. Tercihiniz Olan VAN/ERCİŞ/Kasımbağı İlkokulu
UĞUR BULUT         71,3020 Okul Öncesi Öğrt  Kurayla Atandığınız Kurum : VAN/ÇALDIRAN/Direkli İlkokulu
MERVE ÜNAL           71,6840 Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 11. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/AKÇAKALE/Karatepe İlkokulu
MERVE ÇINAR       71,5650   Okul Öncesi Öğrt  Atandığınız Kurum : 21. Tercihiniz Olan KARS/ARPAÇAY/Bardaklı Şehit Eşref Tazegül İlkokulu
MERVE SAYIN      68,2190 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi  Atandığınız Kurum : 10. Tercihiniz Olan KASTAMONU/KÜRE/Küre Çok Programlı Lise
NURAY BİCAN          66,3830 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan HATAY/İSKENDERUN/Nardüzü Kız Teknik ve Meslek Lisesi
NAZLI PATIR     74,2870 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/ORTA/Yıldırım Beyazıt Çok Programlı Lisesi
AYŞENUR TEPELİ     63,9960 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi  Atandığınız Kurum : 10. Tercihiniz Olan VAN/ÇATAK/Çatak Çok Programlı Lise
ASLI OCAK      64,2170 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi  Kurayla Atandığınız Kurum : BİNGÖL/SOLHAN/Öğretmen Hüseyin Artunç Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi
OZAN ARSLAN     70,20 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/MERKEZ/GAP Anadolu Lisesi
GÖNÜL SİNEM ÇAKIR   76,0390 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan KAHRAMANMARAŞ/MERKEZ/Şehitler Ortaokulu
HİLAL GÜN   70,35 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan İSTANBUL/SİLİVRİ/Değirmenköy Atatürk Ortaokulu
NURCAN KARAAHMETOĞLU  75,2810 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE/Zübeyde Hanım Anaokulu
MERYEM ERDAL     69,6130 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 12. Tercihiniz Olan ADANA/CEYHAN/Sarısakal İlkokulu
İMREN GÜMÜŞ        87,6610 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Aslı Alevli Ortaokulu
ÖZGE ŞİMŞEK     72,7470 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan Zonguldak/merkez/karaelmas ortaokulu
ÖZGE COŞGUN   73,8060 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan KOCAELİ/GEBZE/Gebze Mehmet Alp Tiryakioğlu İlkokulu
NESLİ SEÇEN   80,2290 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan BALIKESİR/HAVRAN/Şehit Eyüp Karataş Ortaokulu
SEFA ALTIKARDEŞ    63,6310 Rehber Öğretmen  Kurayla Atandığınız Kurum : EDİRNE/KEŞAN/Keşan İlhami Ertem Ticaret Meslek Lisesi
BUKET AKALIN      70,2180 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan KOCAELİ/GEBZE/Yunus Emre Ortaokulu
SİBEL TOKAT       87,0650 Rehber Öğretmen  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ERZURUM/PALANDÖKEN/Osman Gazi Ortaokulu
AZİZ ÇULHACIOĞLU       89,8690 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 11. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/SİVEREK/Sapan İlkokulu
MESUT ŞEN    85,9660 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 20. Tercihiniz Olan BATMAN/GERCÜŞ/Yemişli İlkokulu
SULTAN KARAHAN   87,1270 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan ERZURUM/HINIS/Demirci İlkokulu
ZELİHA KAYA         88,3680 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan ERZURUM/HINIS/Yaylakonak İlkokulu
SEMA BİRGE         63,2110 Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 7. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAĞCILAR/İ.T.O. Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe
YURDAGÜL AKİN    91,2730 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 11. Tercihiniz Olan VAN/ERCİŞ/Çobandüzü İlkokulu
NİMET AKINCI         86,7310 Sınıf Öğretmenliği  Kurayla Atandığınız Kurum : VAN/MURADİYE/Gültepe Han İlkokulu
BURAK KAYA    86,7310 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 16. Tercihiniz Olan AFYONKARAHİSAR/İHSANİYE/Aşağıtandır İlkokulu
AYNUR ŞENELDİK   90,5240 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 24. Tercihiniz Olan BATMAN/KOZLUK/Oyuktaş İlkokulu
BURCU YILDIRIM    88,1180 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 7. Tercihiniz Olan ŞIRNAK/CİZRE/Çavuş İlkokulu
ŞENİZ TOSUNAĞAOĞLU   90,3740 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 21. Tercihiniz Olan ŞIRNAK/CİZRE/İsmail Ebul_iz İlkokulu
HATİCE GÜNAY     87,0350 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 25. Tercihiniz Olan ŞIRNAK/İDİL/Okçu İlkokulu
SULTAN KARAHAN   87,1270 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan ERZURUM/HINIS/Demirci İlkokulu
ZELİHA KAYA   88,3680 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan ERZURUM/HINIS/Yaylakonak İlkokulu
MEDİNE TAŞDELEN     88,3010 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 25. Tercihiniz Olan ARDAHAN/GÖLE/ÇARDAKLI İLKOKULU
ÖZNUR ESEN  85,8570 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan MUŞ/BULANIK/Olurdere Yeni Yerleşim İlkokulu
MERVE AÇAN   87,0980 Sınıf Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/SURUÇ/Küçük Ağacı İlkokulu
SÜMEYYE KIZILAY  Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan ANKARA/KEÇİÖREN/Uygur Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe
HANİFE KARATAŞ  Zihin Engelliler Sınıfı Öğretmenliği  Atandığınız Kurum : 15. Tercihiniz Olan İSTANBUL/GÜNGÖREN/Ali Fuat Cebesoy İmam Hatip Ortaokulu
HİLAL ÇEÇEN    74,6110 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/ARABAN/Elif Ortaokulu
EMİNE İLHAN   61,0310 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan ŞIRNAK/CİZRE/Ahmet El-Cezeri Ortaokulu
MERVE ATA   63,0360 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan VAN/ERCİŞ/Beyazıt Ortaokulu
BÜŞRA ENGİN       68,4440 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan VAN/MERKEZ/Mustafa Cengiz Ortaokulu
RÜŞEN DENİZHAN   64,2090 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/SİVEREK/Üstüntaş Ortaokulu
MERYEM YILDIZ     60,5770 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan VAN/BAHÇESARAY/Bahçesaray Ortaokulu
NEZAKET GÖKÇE TÜRE   60,6230 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 10. Tercihiniz Olan VAN/ÇATAK/Konalga Hayati Kapukaya Ortaokulu
NAZLI KORKMAZ   65,2250 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Nezihe Osman Atay Ortaokulu
SONGÜL AKSOY     61,97 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 13. Tercihiniz Olan BİNGÖL/SOLHAN/Solhan Yatılı Bölge Ortaokulu
VEDAT TUNÇBİLEK   62,1930 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/SİVEREK/Karakoyun Ortaokulu
DURSUN ARKADAŞ     64,5380 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/HALFETİ/Aşağı Göklü Ortaokulu
İBRAHİM SİNAN      65,77 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/BİRECİK/Dumlupınar Ortaokulu
GİZEM BAYIR    65,4440 Teknoloji ve Tasarım  Atandığınız Kurum : 15. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/MERKEZ/Şanlıurfa Ortaokulu
BÜŞRA AYDEMİR    80,2980 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan BOLU/GEREDE/Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi
HACER AYDAN ALGÜL   80,4380 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan KOCAELİ/KARAMÜRSEL/Kız Teknik ve Meslek Lisesi
AYŞE ÖZEL      75,42 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 23. Tercihiniz Olan KARS/SARIKAMIŞ/Sarıkamış Anadolu İmam Hatip Lisesi
ARİF KABAL     79,69 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 18. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BEYKOZ/Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi
ÖZHAN KARADAĞ   86,2460 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BEYLİKDÜZÜ/Gürpınar Ticaret Meslek Lisesi
SEVGİ YILDIRIM   75,2420 Türk Dili ve Edebiyatı  Kurayla Atandığınız Kurum : ŞIRNAK/CİZRE/Dicle Çok Programlı Lisesi
ELİF KIZILKAYA    78,0840 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan SAKARYA/KOCAALİ/Kocaali Anadolu İmam Hatip Lisesi
YELİZ TÜRKARSLAN    75,6590 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan ŞIRNAK/İDİL/İdil Cumhuriyet Anadolu Lisesi
ZAFER ARIKAN   75,7110 Türk Dili ve Edebiyatı  Kurayla Atandığınız Kurum : AĞRI/TAŞLIÇAY/Taşlıçay İmam Hatip Lisesi
ÖZGÜL BİLGİ            80,2670 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 7. Tercihiniz Olan RİZE/GÜNEYSU/Osman Erkan Anadolu İmam Hatip Lisesi
NURBANU KOÇ          83,3710 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/ILGAZ/Atatürk Çok Programlı Lisesi
TELLİ NUR KÜLÜK     87,7950 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/KORGUN/Korgun Çok Programlı Lisesi
ELİF ÖZEL   78,0660 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan AFYONKARAHİSAR/ÇAY/Çay Karacaören Çok Programlı Lisesi
KÜBRA EREL   78,7230 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 5. Tercihiniz Olan DÜZCE/AKÇAKOCA/Akçakoca Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi
FATİH PERTEK   79,0070 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAHÇELİEVLER/Mehmet Akif Lisesi
FİKRET GÜMÜŞ   81,1570 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan KÜTAHYA/EMET/Emet Anadolu Lisesi
MEHTAP DOĞU   75,9960 Türk Dili ve Edebiyatı  Kurayla Atandığınız Kurum : TRABZON/VAKFIKEBİR/Vakfıkebir Gülbahar Hatun Anadolu Lisesi
MEHTAP KESKİN   75,1270 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan DÜZCE/KAYNAŞLI/Kaynaşlı Süperlit Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi
SERKAN BÜKEN  79,0730 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 25. Tercihiniz Olan ERZİNCAN/REFAHİYE/Refahiye Anadolu Lisesi
OSMAN SEZER    77,8750 Türk Dili ve Edebiyatı  Kurayla Atandığınız Kurum : ZONGULDAK/MERKEZ/Kozlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
YUNUS KURT  Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ÇORUM/LAÇİN/Laçin Lisesi
RÜYA BİRGE  Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan IĞDIR/MERKEZ/Iğdır Anadolu Lisesi
HİLAL YEDİYILDIZ ORAKLI     73,9320 Türkçe  Kurayla Atandığınız Kurum : İSTANBUL/SULTANGAZİ/125 Yıl Ortaokulu
KENAN DOĞAN        76,1840 Türkçe  Atandığınız Kurum : 21. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAĞCILAR/Nevin - Mehmet Bilginer Ortaokulu
GÜLCAN ÇAMCI     80,8170 Türkçe  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan GİRESUN/BULANCAK/Kovanlık Ortaokulu
ELVAN KALAFAT    82,6260 Türkçe  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/PENDİK/Çamçeşme Ortaokulu
REYHAN GÜNAL   76,7240 Türkçe  Atandığınız Kurum : 21. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAĞCILAR/Malazgirt Ortaokulu
DEMET ÇOBAN    79,5680 Türkçe  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan ZONGULDAK/ALAPLI/Kasımlı Ortaokulu
DUYGU KONAR    80,53 Türkçe  Atandığınız Kurum : 7. Tercihiniz Olan YOZGAT/KADIŞEHRİ/Kadışehri İmam-Hatip Ortaokulu
SİNAN BARIŞ     77,48 Türkçe  Atandığınız Kurum : 17. Tercihiniz Olan ERZURUM/HORASAN/Kemerli Ortaokulu
KAZIM ÖVER    78,5930 Türkçe  Atandığınız Kurum : 19. Tercihiniz Olan İSTANBUL/SULTANBEYLİ/Ahmet Yesevi Ortaokulu
ESRA KESER   76,8560 Türkçe  Kurayla Atandığınız Kurum : HATAY/REYHANLI/Vali Utku Acun Ortaokulu
HATİCE İLBAŞ     77,13 Türkçe  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan BİTLİS/HİZAN/İstiklal Ortaokulu
EMRULLAH ÇETİNKAYA     73,7190 Türkçe  Atandığınız Kurum : 25. Tercihiniz Olan KIRKLARELİ/PINARHİSAR/Pınarhisar İmam Hatip Ortaokulu
ORHUN DEMİRKOL   75,74 Türkçe  Kurayla Atandığınız Kurum : HATAY/SAMANDAĞI/Aknehir Ortaokulu
BEKİR YAVUZ    81,5370 Türkçe  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ZONGULDAK/EREĞLİ/Kızılcapınar Ortaokulu
MERVE TEL      80,3770 Türkçe  Atandığınız Kurum : 4. Tercihiniz Olan TEKİRDAĞ/MALKARA/Batkın Ortaokulu
ESRA COŞKUN    74,36 Türkçe  Atandığınız Kurum : 23. Tercihiniz Olan MUŞ/MALAZGİRT/Konakkuran Şehit Vedat Kutluca Yatılı Bölge Ortaokulu
AYŞE ÇÖREKOĞLU    83,2810 Türkçe  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan SİNOP/BOYABAT/İnönü Ortaokulu
HACER ZORBİLMEZ   80,0750 Türkçe  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan KIRIKKALE/MERKEZ/Akşemsettin Ortaokulu
EZGİ GÖK          69,6730 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/MERKEZ/Çankırı Cumhuriyet Anadolu Lisesi
MUSTAFA ÖZDEMİR  79,1590 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan AFYONKARAHİSAR/İHSANİYE/İhsaniye Anadolu Lisesi
TANER TAŞKALDIRAN   73,3790 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan KÜTAHYA/ALTINTAŞ/Zafertepe Çalköy Ortaokulu,
ÜMRAN AKIN  Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 7. Tercihiniz Olan KONYA/SARAYÖNÜ/Sarayönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
AHMET KABLAN   68,0110 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 18. Tercihiniz Olan BATMAN/SASON/Sason İmam Hatip Lisesi
BÜŞRA TEKTAŞ     68,44 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 8. Tercihiniz Olan ÇORUM/BAYAT/Eskialibey Ortaokulu
LEYLA ÖZTÜRK  Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 2. Tercihiniz Olan ZONGULDAK/ÇAYCUMA/Sipahiler Ortaokulu
VEYSEL ÇELİK    75,9620 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan BATMAN/MERKEZ/Aydınkonak Ortaokulu
ALPER SERTKAYA   76,44 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan KOCAELİ/GEBZE/İlyasbey Ortaokulu
SAMİYE İNCİ CENGİZ    67,7730 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan TEKİRDAĞ/MERKEZ/Tekirdağ Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe
FATOŞ SOYSAL   78,1320 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAĞCILAR/Dr. Kemal Naci Ekşi Anadolu Lisesi
KENAN YOMRALI   77,6340 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/KAĞITHANE/Zişan Alkoç Ortaokulu
FİLİZ YAZICI    74,6440 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/PENDİK/Pendik İTO Ticaret Meslek Lisesi
SİNAN DEMİR   67,5060 Beden Eğitimi  Kurayla Atandığınız Kurum : ŞIRNAK/BEYTÜŞŞEBAB/Mezra Ortaokulu
ONUR GÜRKAN USTA      67,5990 Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 17. Tercihiniz Olan VAN/SARAY/Ahmet Nacar Çok Programlı Lise
SEÇKİN ERBAŞ  Beden Eğitimi  Atandığınız Kurum : 12. Tercihiniz Olan ÇORUM/KARGI/Kargı Lisesi
ZEYNEP ÇİLİNGİR    74,1760 Yiyecek İçecek Hizmetleri  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan TRABZON/AKÇAABAT/Akçaabat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi
ZEYNEL ACİZOĞLU        73,3680 Yiyecek İçecek Hizmetleri  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan TRABZON/AKÇAABAT/Akçaabat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi
SAMET BULANIK         79,1530 Yiyecek İçecek Hizmetleri  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAĞCILAR/Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi
ABDULLAH KOÇ           68,8070 Yiyecek İçecek Hizmetleri  Atandığınız Kurum : 6. Tercihiniz Olan İSTANBUL/SULTANGAZİ/Sultangazi Kız Teknik ve Meslek Lisesi
SİNAN DEMİRBAŞ         77,6080 Yiyecek İçecek Hizmetleri  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan İSTANBUL/BAĞCILAR/Alaattin-Nilüfer Kadayıfcıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi
ÖZGEHAN KILIÇ          74,1410 Yiyecek İçecek Hizmetleri  Atandığınız Kurum : 3. Tercihiniz Olan KIRŞEHİR/MERKEZ/Fatma Muzaffer Mermer Kız Teknik ve Meslek Lisesi
ESRA ERKAN             Yiyecek İçecek Hizmetleri  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan TRABZON/SÜRMENE/Cevher Özden Kız Teknik ve Meslek Lisesi
EREN ÖZDEMİR        81,63 Yiyecek İçecek Hizmetleri  Atandığınız Kurum : 1. Tercihiniz Olan DÜZCE/AKÇAKOCA/Akçakoca Otelcilik
PINAR  'YILDIZ Aile ve Tüketici Hizmetleri  1. tercihiniz olan MALATYA/DOĞANŞEHİR/Doğanşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi 
SAFİNAZ 'EREN Aile ve Tüketici Hizmetleri  2. tercihiniz olan KONYA/EREĞLİ/Ereğli Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
FATMA  'ŞİMŞEK Arapça  1. tercihiniz olan KONYA/MERAM/Meram Aybahçe Toki Şehit Süleyman Ballan İmam Hatip Ortaokulu 
METİN 'İNANDIROĞLU Arapça  4. tercihiniz olan KARAMAN/ERMENEK/Ermenek Anadolu İmam Hatip Lisesi
SELAMİ KUTAY 'GÖNÜLAL Beden Eğitimi  3. tercihiniz olan KASTAMONU/TOSYA/Tosya Bahçelievler Anadolu Lisesi 
SERKAN  'BİLİR Beden Eğitimi  34. tercihiniz olan KARS/SELİM/Benliahmet Şehit Öğretmen Taşkın Senger Ortaokulu
OZAN AKDOĞANBULUT Beden Eğitimi  Kura ile ŞIRNAK/SİLOPİ/Çardaklı Ortaokulu 
KORAY AYVALI Beden Eğitimi 1. tercihiniz olan KONYA/AKÖREN/Akören Mustafa Çetin Ortaokulu
BURAK GÖKÇE Beden Eğitimi 12. tercihiniz olan ŞANLIURFA/SİVEREK/Yeditaş Ortaokulu
FATİH ALTUNTAŞ Beden Eğitimi 40. tercihiniz olan BİTLİS/ADİLCEVAZ/Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 
SULTAN AKBAL Beden Eğitimi Kura ile ŞIRNAK/SİLOPİ/Vali Kamil Acun Çok Programlı Anadolu Lisesi 
BEKİR ÇAR Beden Eğitimi   1. tercihiniz olan ANKARA/BALA/Bala Anadolu Lisesi
EMİN  SAKIN Beden Eğitimi  1. tercihiniz olan İSTANBUL/SANCAKTEPE/İbni Sina Ortaokulu
MERVE ATABAŞ Bilişim Teknolojileri  17. tercihiniz olan ŞANLIURFA/EYYÜBİYE/Keçikıran Ortaokulu 
ALİ  SEZDİRMEZ Bilişim Teknolojileri  19. tercihiniz olan KARS/ARPAÇAY/Yatılı Bölge Ortaokulu
AYSUN ÇAPKIN Bilişim Teknolojileri  2. tercihiniz olan KÜTAHYA/GEDİZ/1 Eylül İmam Hatip Ortaokulu 
RAMAZAN  ÜNER Bilişim Teknolojileri 1. tercihiniz olan BATMAN/MERKEZ/Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
EDA  KAYA Bilişim Teknolojileri 25. tercihiniz olan IĞDIR/ARALIK/Yukarı Çamurlu Ortaokulu
HÜSEYİN ÖZDEN Bilişim Teknolojileri Kura ile ŞIRNAK/SİLOPİ/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 
NAZMİYE SAĞLAM Din Kült. ve Ahl.Bil.  11. tercihiniz olan MUŞ/KORKUT/Kapılı Ortaokulu
SERAP KENDÜZLER El San.Tek./El Sanatları 1. tercihiniz olan ÇORUM/MERKEZ/Zübeyde Hanım Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) 
ZÜHAL TOKAT El San.Tek./El Sanatları 1. tercihiniz olan UŞAK/BANAZ/Halk Eğitim Merkezi 
MERYEM TOPOĞLU Felsefe  6. tercihiniz olan ZONGULDAK/ÇAYCUMA/Çok Programlı Anadolu Lisesi 
KEMAL DEMİR Felsefe 3. tercihiniz olan AĞRI/DİYADİN/Cemal Kaya Anadolu Lisesi
HANDE  CANAN Felsefe 3. tercihiniz olan ÇORUM/SUNGURLU/Sungurlu Anadolu Lisesi 
MAHBUBE DEMİR Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji  39. tercihiniz olan VAN/EDREMİT/Şehit Nurettin Türkmen Ortaokulu
ASUMAN BÜYÜKÇELEBİ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 2. tercihiniz olan DÜZCE/MERKEZ/19 Mayıs Ortaokulu 
BETÜL ÇAKMAK Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 3. tercihiniz olan BİTLİS/GÜROYMAK/Oduncular Köyü Ortaokulu
TUBA SAĞIR Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 5. tercihiniz olan KONYA/KULU/Yaraşlı Ortaokulu 
SÜMEYYE BAYRAM Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Kura ile MARDİN/DARGEÇİT/Karabayır Ortaokulu
SEMRA BİRBİLEN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Kura ile VAN/GÜRPINAR/Öveçli Ortaokulu 
ESRA HIZIROĞLU Fizik 20. tercihiniz olan IĞDIR/MERKEZ/İMKB Anadolu Lisesi 
SERCAN UZUNÇAM Fizik 3. tercihiniz olan MUŞ/HASKÖY/Hasköy Anadolu İmam Hatip Lisesi 
GÜLSEHER TOPOĞLU Giyim Üretim Teknolojisi 1. tercihiniz olan NEVŞEHİR/ÜRGÜP/Ürgup Kılıçarslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
HATİCE BULDU Görsel Sanatlar  34. tercihiniz olan KARS/KAĞIZMAN/1 Ekim Ortaokulu 
MELİKE ÖZ Görsel Sanatlar 1. tercihiniz olan KONYA/YUNAK/İnönü Ortaokulu
MERVE 'ÖZ Görsel Sanatlar 1. tercihiniz olan KONYA/YUNAK/Yunak İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu
HAFİZE ZEYNEP TÜRKDOĞAN Görsel Sanatlar 5. tercihiniz olan KONYA/YUNAK/Yunak Çok Programlı Anadolu Lisesi 
İKBAL EZGİ KILINÇ İlköğretim Matematik Öğr.  12. tercihiniz olan GAZİANTEP/İSLAHİYE/Fikret Öztürk Ortaokulu 
EMİNE EDA BAŞER İlköğretim Matematik Öğr.  5. tercihiniz olan ÇANAKKALE/BİGA/Karabiga Mustafa Kemal Ortaokulu
BÜŞRA ÜNVER İlköğretim Matematik Öğr. 1. tercihiniz olan KARAMAN/MERKEZ/Yukarı Kızılca Ortaokulu 
ALİCAN YILMAZ İlköğretim Matematik Öğr. 22. tercihiniz olan ÇORUM/BAYAT/Çukuröz Ortaokulu
İSMAİL ELAGÖZ İlköğretim Matematik Öğr. Kura ile MUŞ/BULANIK/Bostancılar Ortaokulu
KEVSER İLHAN İlköğretim Matematik Öğr. Kura ile ŞIRNAK/MERKEZ/Tüm General Ömer Keçecigil Ortaokulu
YASEMİN FATMA AYDOĞAN İlköğretim Matematik Öğr. Kura ile ŞIRNAK/SİLOPİ/Selahaddin Eyyübi Ortaokulu 
KAMİLE SAHİP İlköğretim Matematik Öğr.  15. tercihiniz olan ŞANLIURFA/EYYÜBİYE/Mustafa Vedat Mutlu Ortaokulu
FİLİZ GÜRAKAN İngilizce  17. tercihiniz olan SİİRT/MERKEZ/İMKB Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
ELİF KARA İngilizce  2. tercihiniz olan DENİZLİ/ÇİVRİL/Keriman Kamer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
GONCA ŞAHİN İngilizce  22. tercihiniz olan AĞRI/PATNOS/Sütlüpınar Ortaokulu
HÜSEYİN İHLAS AKDENİZ İngilizce  3. tercihiniz olan ÇORUM/İSKİLİP/İskilip Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
BÜŞRA DENİZ AKINCI İngilizce  36. tercihiniz olan VAN/ERCİŞ/Alaattin Sucular İlkokulu
AYŞE KAYA İngilizce  6. tercihiniz olan KİLİS/MERKEZ/MEHMET FERHAT KOÇARSLAN İLKOKULU 
MERVE SAĞER ABU İngilizce 1. tercihiniz olan SİİRT/MERKEZ/Şehit Polis Hayrettin Şişman Ortaokulu
KÜBRA ÜNAL İngilizce 14. tercihiniz olan VAN/ÇALDIRAN/Umuttepe Ortaokulu 
SUZAN AYDIN İngilizce 17. tercihiniz olan ADANA/KARATAŞ/Karataş İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi 
NUR BÜŞRA ÇİNTAN İngilizce 2. tercihiniz olan ZONGULDAK/ALAPLI/Ahmet Zeki Atalay İlkokulu
MİNAY ÇİĞDEM DERELİ İngilizce 20. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi 
SEDA KELEK İngilizce 23. tercihiniz olan ŞANLIURFA/AKÇAKALE/Hacıekber İlkokulu 
İBRAHİM ERGÜL İngilizce 25. tercihiniz olan VAN/TUŞBA/Van Ahmet Yesevi Borsa İstanbul Ortaokulu
FUNDA GÖRKEM İngilizce 26. tercihiniz olan AĞRI/DOĞUBEYAZIT/Gazi Ortaokulu
NAZMİYE ACAR İngilizce 31. tercihiniz olan ŞANLIURFA/HALFETİ/Salmanlı Ortaokulu 
AYŞENUR KILIÇ İngilizce 33. tercihiniz olan KARS/MERKEZ/Subatan Ortaokulu
BİLGE SAKİN İngilizce 33. tercihiniz olan KONYA/EREĞLİ/Konya Ereğli Alhan Şehit Serkan İpek Ortaokulu 
KEVSER DURMUŞ İngilizce 36. tercihiniz olan AĞRI/MERKEZ/Ozanlar İlkokulu 
ÖZGE ÖZDAMAR İngilizce 39. tercihiniz olan AĞRI/MERKEZ/Yılmaz Hatunoğlu Anadolu Lisesi 
AKGÜL ALTINKAYNAK İngilizce 9. tercihiniz olan KONYA/CİHANBEYLİ/İnsuyu Ortaokulu 
SERDAL BAYGÜL Kimya/Kimya Teknolojisi  6. tercihiniz olan ÇORUM/BOĞAZKALE/Boğazkale Çok Programlı Anadolu Lisesi 
UFUK YANAR Kimya/Kimya Teknolojisi 1. tercihiniz olan ANTALYA/DEMRE/Demre Anadolu Lisesi
YASİN TATAR Matematik 11. tercihiniz olan TRABZON/TONYA/Tonya Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi 
BAŞAK SOMKAN TUNÇER Matematik 12. tercihiniz olan SAKARYA/SAPANCA/Sapanca Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi 
SARE YILMAZ Matematik 13. tercihiniz olan KONYA/KARAPINAR/Karapınar Meke Anadolu Lisesi 
ARZU BAYIR Matematik 24. tercihiniz olan KARS/AKYAKA/İMKB Akyaka Anadolu Lisesi
MERVE MURT Matematik 27. tercihiniz olan BATMAN/MERKEZ/Batman Kız Anadolu Lisesi
BÜŞRA TOPUZ Matematik 39. tercihiniz olan ARDAHAN/POSOF/Posof Çok Programlı Anadolu Lisesi
HACER ÖZTÜRK Matematik 7. tercihiniz olan ZONGULDAK/ÇAYCUMA/Perşembe Filiz-Rifat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi 
MEHMET EKREM ERTÜRK Muhasebe ve Finansman 1. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Şehitkamil H. Mustafa Gençten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
OĞUZ AYDIN AYKAN Müzik  20. tercihiniz olan ŞANLIURFA/SİVEREK/Başbük Ortaokulu 
BURÇ YAVUZ Müzik  3. tercihiniz olan AFYONKARAHİSAR/SULTANDAĞI/İshaklı Ortaokulu 
VELİCAN ATEŞ Müzik 10. tercihiniz olan KONYA/YUNAK/Kuzören Ortaokulu 
EZGİ ERKAN Müzik 2. tercihiniz olan SAKARYA/FERİZLİ/Tekstil İşverenler Sendikası Halit Narin Ortaokulu
HANDE EVREN  YAKUPOĞLU Müzik Kura ile HAKKARİ/ŞEMDİNLİ/Boğazköy Ortaokulu
PETEK PINAR 'ÇETİN Müzik Kura ile VAN/BAŞKALE/Fatih Ortaokulu 
ZÜHRE ÖZCAN Okul Öncesi Öğrt  22. tercihiniz olan ŞANLIURFA/EYYÜBİYE/Yenice Merkez Anaokulu
GÜLBAHAR DEMİRDAŞ Okul Öncesi Öğrt  40. tercihiniz olan DİYARBAKIR/ÇERMİK/Petekkaya İlkokulu
NURBAHAR TÜRKOĞLU Okul Öncesi Öğrt 10. tercihiniz olan SİİRT/MERKEZ/Şehit Er Naci Varola İlkokulu 
GÜLNUR KOÇ Okul Öncesi Öğrt 40. tercihiniz olan AĞRI/ELEŞKİRT/Sadaklı İlkokulu
HÜRMET TUĞBA  DEMİR Okul Öncesi Öğrt 40. tercihiniz olan BİTLİS/GÜROYMAK/Oduncular İlkokulu 
HATİCE EKİN Okul Öncesi Öğrt   29. tercihiniz olan ŞANLIURFA/AKÇAKALE/Pekmezli İlkokulu
NAGİHAN DEMET ARSLAN Okul Öncesi Öğrt  1. tercihiniz olan HATAY/PAYAS/Payas Nursan Anaokulu
CANSU YILDIRIM Okul Öncesi Öğrt  12. tercihiniz olan VAN/ERCİŞ/Evbeyli İlkokulu
SELİN ÖZGER Okul Öncesi Öğrt  25. tercihiniz olan BATMAN/MERKEZ/Seyitler Anaokulu
EZGİ  KURNAZ Okul Öncesi Öğrt  27. tercihiniz olan VAN/EDREMİT/Süphan Anaokulu
ÖMER FARUK  ŞAHİN Özel Eğitim  20. tercihiniz olan ANKARA/KAZAN/Kazan Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe 
ŞEYMA  SÜRGEVUL Özel Eğitim 1. tercihiniz olan TEKİRDAĞ/ÇERKEZKÖY/Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu) 
ASENA  ERTAŞ Sanat ve Tasarım/Dekoratif Sanatlar  1. tercihiniz olan ANTALYA/KEPEZ/İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
ELİF NAİME DÜZEN Sınıf Öğretmenliği  23. tercihiniz olan AĞRI/MERKEZ/Yayla İlkokulu
FATMA BALABAN Sınıf Öğretmenliği  25. tercihiniz olan VAN/ERCİŞ/Gaziosmanpaşa Ömer Albayrak İlkokulu 
KÜBRA SEVİLAY  YILDIRIM Sınıf Öğretmenliği  33. tercihiniz olan ŞANLIURFA/BOZOVA/Büyükhan İlkokulu
MERVE CAN Sınıf Öğretmenliği 11. tercihiniz olan AĞRI/MERKEZ/Soma 13 Mayıs Madencileri İlkokulu
TUĞBA ÖZGÜL Sınıf Öğretmenliği 12. tercihiniz olan VAN/ÇALDIRAN/Yavuz Sultan Selim İlkokulu 
ŞAFAK KARABOĞA Sınıf Öğretmenliği 13. tercihiniz olan MARDİN/KIZILTEPE/Kaşıklı İlkokulu 
ELİF SARI Sınıf Öğretmenliği 13. tercihiniz olan VAN/ÇALDIRAN/Yukarı Dikme İlkokulu
AYTUNA AYÇA ÇIRAK Sınıf Öğretmenliği 19. tercihiniz olan VAN/ÇALDIRAN/Aşağı Kuyucak İlkokulu
MİYASE KOÇ Sınıf Öğretmenliği 21. tercihiniz olan HAKKARİ/ÇUKURCA/Atatürk İlkokulu
EZGİ AKSU Sınıf Öğretmenliği 24. tercihiniz olan KARS/KAĞIZMAN/Ortaköy İlkokulu
SEMRA OKATAN Sınıf Öğretmenliği 25. tercihiniz olan AĞRI/TUTAK/Soğukpınar İlkokulu 
SEVDE YILMAZ Sınıf Öğretmenliği 32. tercihiniz olan ŞANLIURFA/SİVEREK/İnanlı İlkokulu
SÜMEYRA 'İNCE Sınıf Öğretmenliği 8. tercihiniz olan BİNGÖL/KARLIOVA/Ayten Tekışık İlkokulu 
GÖZDE ÇEĞİL Sınıf Öğretmenliği Kura ile HAKKARİ/MERKEZ/YUNUS EMRE İLKOKULU
AYSU DEMİR Sınıf Öğretmenliği Kura ile ŞIRNAK/ULUDERE/Hilal Şeyhan İlkokulu 
BÜLENT SERİN Tarım Tek./Bahçe ve Tarla Bitkileri 5. tercihiniz olan KOCAELİ/GÖLCÜK/Yaşama Sevinci Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) 
ERMAN BULUT Tarih 19. tercihiniz olan ORDU/AYBASTI/Aybastı Anadolu İmam Hatip Lisesi 
HANDEGÜL KOYUN Teknoloji ve Tasarım  13. tercihiniz olan KARS/KAĞIZMAN/Donandı Tıllik Ortaokulu 
PELİN ŞİMŞEK Türk Dili ve Edebiyatı 1. tercihiniz olan İSTANBUL/GÜNGÖREN/Güngören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
ESRA BARIŞ Türk Dili ve Edebiyatı 15. tercihiniz olan BATMAN/MERKEZ/Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi 
OĞUZ KAĞAN 'ŞALLI Türk Dili ve Edebiyatı 37. tercihiniz olan AĞRI/MERKEZ/Türk Telekom Ağrı Anadolu Öğretmen Lisesi
SUNA KAYATÜRK Türk Dili ve Edebiyatı Kura ile ŞIRNAK/MERKEZ/Merkez Çok Programlı Anadolu Lisesi 
ELİF TUĞBA TÜRK Türkçe  23. tercihiniz olan DÜZCE/GÜMÜŞOVA/Gümüşova İmam Hatip Ortaokulu
ERHAN GEZGİN Türkçe  4. tercihiniz olan AĞRI/MERKEZ/İMKB Gazi Ortaokulu
KEVSER EVSEN Türkçe 1. tercihiniz olan BURSA/GEMLİK/Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Gazi Ortaokulu 
ÖZKAN ÇETİN Türkçe kura ile MUŞ/BULANIK/Şehittahir Ortaokulu
TUĞBA AKTAŞ Türkçe Kura ile ŞIRNAK/İDİL/Akdağ Ortaokulu
GÜNGÖR KALENDER   67,5320    Beden Eğitimi 
MELAHAT TAYAKISI Almanca 9. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Mimar Sinan Anadolu Lisesi 
VESİLE KARAKAYA  Arapça  1. Tercihiniz Olan ERZURUM/TORTUM/Tortum İmam Hatip Ortaokulu
EKREM YILDIRIM Beden Eğitimi 1. tercihiniz olan ÇANKIRI/ILGAZ/Ilgaz Şehit Nizamettin Yaman Anadolu Lisesi 
İLKNUR DEMİREL Beden Eğitimi 3. tercihiniz olan ANKARA/KALECİK/Hasayaz Ortaokulu 
KÖKSAL BÖCEK Beden Eğitimi Kura ile ŞIRNAK/İDİL/İdil Anadolu Lisesi 
NAGİHAN AYVALI Beden Eğitimi 1. tercihiniz olan ANKARA/BALA/Kemal Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
NAZENDE KIZILKAYAK Beden Eğitimi 37. tercihiniz olan ŞIRNAK/İDİL/Duruköy Ortaokulu 
ORHANGAZİ CİVİL Beden Eğitimi 2. tercihiniz olan ÇANKIRI/ORTA/Yıldırım Beyazıt Çok Programlı Anadolu Lisesi 
SEZEN YAVUZ Beden Eğitimi 6. tercihiniz olan AKSARAY/AĞAÇÖREN/Atatürk Ortaokulu 
DURUKAN ARPACI  Beden Eğitimi  20. Tercihiniz Olan ARDAHAN/POSOF/Süngülü Ortaokulu
NİHAN KABA  Beden Eğitimi  18. Tercihiniz Olan ORDU/KORGAN/Korgan İmam Hatip Ortaokulu
AYSEN ŞİMŞEK Bilişim Teknolojileri 7. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Karacaoğlan Ortaokulu 
DAVUT BEŞPINAR Bilişim Teknolojileri 7. tercihiniz olan YOZGAT/YERKÖY/Reşat Akyön Ortaokulu 
DİDEM CEMRE KOCAMER Bilişim Teknolojileri 2. tercihiniz olan ADANA/YÜREĞİR/İmadettin Levent Ortaokulu 
DİLARA KULLAR Bilişim Teknolojileri 1. tercihiniz olan ÇANAKKALE/YENİCE/Yeşilyurt Ortaokulu 
NUR GİZEM AK Bilişim Teknolojileri 1. tercihiniz olan HATAY/BELEN/Şevket Çalışkan Ortaokulu 
ÖMER KAYA Bilişim Teknolojileri 2. tercihiniz olan TEKİRDAĞ/KAPAKLI/Halk Eğitim Merkezi 
VOLKAN KÖROĞLU Bilişim Teknolojileri 1. tercihiniz olan ZONGULDAK/ALAPLI/Halk Eğitim Merkezİ 
FARUK KAYA  Bilişim Teknolojileri  8. Tercihiniz Olan YOZGAT/YENİFAKILI/Şehit Cuma Karadavut İmam Hatip Ortaokulu
MELİKE SARIERİK Bilişim Teknolojileri  3. tercihiniz olan KASTAMONU/KÜRE/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 
EMRE BAŞTUĞ Biyoloji 4. tercihiniz olan KONYA/KADINHANI/Kolukısa Mustafa Özsusamlar Çok Programlı Anadolu Lisesi 
İNCİ YILMAZ Biyoloji 2. tercihiniz olan ÇORUM/İSKİLİP/İskilip İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
TAYFUR ATEŞ Coğrafya 3. tercihiniz olan BOLU/MERKEZ/İzzet Baysal Gölyüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
OKAN BÖYÜK  Coğrafya  7. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/KIZILIRMAK/Kızılırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi
SEHER YİĞİT Din Kült. ve Ahl.Bil. 1. tercihiniz olan NEVŞEHİR/DERİNKUYU/Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 
NİLGÜN ÇETİN El San.Tek./El Sanatları 6. tercihiniz olan ÇANKIRI/MERKEZ/Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) 
MÜCAHİT KORKMAZ Elektrik-Elektronik Tek./Elektrik 12. tercihiniz olan BATMAN/MERKEZ/Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
EDA GÖKMEN Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 9. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Münire Kemal Kınoğlu Ortaokulu
GÖZDE PINAR YURDAKUL Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 22. tercihiniz olan MARDİN/KIZILTEPE/Misak-ı Milli Ortaokulu 
MELEK HAMİDİ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 32. tercihiniz olan MARDİN/MİDYAT/TOKİ Ortaokulu 
ÖZNUR KIVANÇ YILDIZ Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji 10. tercihiniz olan BURSA/KESTEL/Barakfakih Ortaokulu 
GÜL AYŞE TEKİN  Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji  10. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/OĞUZELİ/Doğanpınar Şehit Coşkun Tanrıöver Ortaokulu
ZEYNEP GÜLTEKİN  Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji  1. Tercihiniz Olan BARTIN/MERKEZ/Akçamescit Ortaokulu
HALİL ALAGÖZ Fizik 26. tercihiniz olan GAZİANTEP/NİZİP/Osman Sayın Anadolu Lisesi 
HAFİZE TEZCAN ÇETİN Gıda Teknolojisi Kura ile ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR/Halk Eğitim Merkezi 
İLKNUR ATEŞ Giyim Üretim Teknolojisi 4. tercihiniz olan KAYSERİ/KOCASİNAN/Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu
BURCU ÖZKAN Görsel Sanatlar 2. tercihiniz olan KONYA/EREĞLİ/Konya Ereğli Kutören Ortaokulu 
İMREN PARLAK  Görsel Sanatlar  1. Tercihiniz Olan KONYA/KULU/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
DERYA AKINCI Grafik ve Fotoğraf/Grafik 21. tercihiniz olan İSTANBUL/GÜNGÖREN/Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
DİDEM BİRCAN Grafik ve Fotoğraf/Grafik Kura ile İSTANBUL/SULTANGAZİ/Sultangazi Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lises
BANU YILDIZ İlköğretim Matematik Öğr. 2. tercihiniz olan BİLECİK/BOZÜYÜK/Atatürk Ortaokulu 
RÜMEYSA KÖKDAŞ İNANÇ  İlköğretim Matematik Öğr.  26. Tercihiniz Olan BİTLİS/TATVAN/Tatvan Sarıkum Köyü Ortaokulu
BURCU ÇİÇEKDAL  İlköğretim Matematik Öğr.  2. Tercihiniz Olan BİLECİK/BOZÜYÜK/Yavuz Sultan Selim Ortaokulu
MELTEM DOST  İlköğretim Matematik Öğr.  2. Tercihiniz Olan KASTAMONU/TAŞKÖPRÜ/Avukat Murat Ülgen Ortaokulu
FATMA ZEHRA KÖKEN  İlköğretim Matematik Öğr.  4. Tercihiniz Olan BARTIN/MERKEZ/Kozcağız İmam Hatip Ortaokulu
KADRİYE ÖZGE KARACAN  İlköğretim Matematik Öğr.  5. Tercihiniz Olan ÇANKIRI/MERKEZ/Atatürk Ortaokulu
MELİKE YILDIRIM  İlköğretim Matematik Öğr.  6. Tercihiniz Olan KIRKLARELİ/LÜLEBURGAZ/Celaliye Ortaokulu
TAYFUN CAN  İlköğretim Matematik Öğr.  19. Tercihiniz Olan HATAY/ALTINÖZÜ/Hanyolu Ortaokulu
AYŞENUR USLU  İlköğretim Matematik Öğr.  9. Tercihiniz Olan YOZGAT/YERKÖY/Sekili Şehit Osman Pekşen Ortaokulu
BERİL MERT İngilizce 4. tercihiniz olan İSTANBUL/ÜMRANİYE/Asım Ülker Çok Programlı Anadolu Lisesi
HANDAN TÜRKDOĞAN İngilizce Kura ile ŞIRNAK/MERKEZ/Kumçatı Çok Programlı Anadolu Lisesi
İPEK ÜNAL İngilizce 9. tercihiniz olan ELAZIĞ/KOVANCILAR/İsmet Paşa Ortaokulu 
SEMRA GENÇ İngilizce 10. tercihiniz olan ELAZIĞ/AĞIN/İbrahim Uçkunkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi 
SEVİLAY TURHAN İngilizce 2. tercihiniz olan KIRIKKALE/MERKEZ/17 Ağustos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
TANYEL BAYRAKTAR İngilizce 22. tercihiniz olan KONYA/EREĞLİ/Konya Ereğli Halime Demirel Ortaokulu 
ELİF BANU BAKICI  İngilizce  40. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/BOZOVA/Yaylak Anadolu İmam Hatip Lisesi
SİNEM SEZGİN  Kimya/Kimya Teknolojisi  24. Tercihiniz Olan ERZİNCAN/MERKEZ/Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
DUYGU AYDIN Konaklama ve Seyahat Hizmetleri 8. tercihiniz olan KIRŞEHİR/MERKEZ/Kırşehir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu)
HAKAN TOPRAK Matbaa 1. tercihiniz olan MALATYA/BATTALGAZİ/Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
HAKAN TOPRAK  Matbaa  1. Tercihiniz Olan MALATYA/BATTALGAZİ/Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
ALPER ŞAMLI Matematik 5. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/İsmet Paşa Anadolu Lisesi 
DİLEK BAŞ Matematik 9. tercihiniz olan ŞANLIURFA/HARRAN/Harran İMKB Anadolu Lisesi 
DİLEK SİVRİ Matematik 11. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
MERVE DURAK Matematik 5. tercihiniz olan ZONGULDAK/ALAPLI/Çok Programlı Anadolu Lisesi 
SATILMIŞ TÜTER Muhasebe ve Finansman 16. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Şehit Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
HÜSNİYE IŞIK  Muhasebe ve Finansman  21. Tercihiniz Olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Ülgan Konukoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
AHMET BOZACI Müzik 19. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Karacaoğlan Ortaokulu 
MELİH BERAT TUNCER Müzik 4. tercihiniz olan KASTAMONU/DEVREKANİ/Devrekani Şenlik Mustafa Kaya Yatılı Bölge Ortaokulu 
TUĞBA ÇELİK  Müzik  11. Tercihiniz Olan SİİRT/BAYKAN/Kız Yatılı Bölge Ortaokulu
ZÜMRA BALTACI  Müzik  26. Tercihiniz Olan KAHRAMANMARAŞ/ONİKİŞUBAT/Kervan Pastanesi Turgut Pekel İmam Hatip Ortaokulu
NURİ ÇİFTÇİ Okul Öncesi Öğrt 8. tercihiniz olan ŞANLIURFA/CEYLANPINAR/Saraççeşme İlkokulu 
EMİNE KONUK Okul Öncesi Öğrt 18. tercihiniz olan ŞANLIURFA/CEYLANPINAR/Atatürk Ortaokulu 
ÖZGE KOYGUN Okul Öncesi Öğrt 28. tercihiniz olan DİYARBAKIR/SİLVAN/Hasuni Anaokulu 
RABİA NUR ŞAHİN Okul Öncesi Öğrt Kura ile SİİRT/ŞİRVAN/Tatlıpayam İlkokulu 
ÜMMÜHAN ASLI ONA Okul Öncesi Öğrt 1. tercihiniz olan TEKİRDAĞ/ŞARKÖY/Zübeyde Hanım Anaokulu 
TUĞBA DUMAN  Okul Öncesi Öğrt  14. Tercihiniz Olan VAN/ERCİŞ/Deredam İlkokulu
SELİN KARTAL  Okul Öncesi Öğrt  16. Tercihiniz Olan MARDİN/MAZIDAĞI/Yücebağ İlkokulu
RABİA BOZOĞLU  Okul Öncesi Öğrt  2. Tercihiniz Olan İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE/Ebu Hanife İmam Hatip Ortaokulu
DİLEK ÇAKIR Özel Eğitim 1. tercihiniz olan ANKARA/ALTINDAĞ/Yahya Özsoy Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu) 
SİBEL ÖREN Özel Eğitim 2. tercihiniz olan ANKARA/YENİMAHALLE/İller Bankası Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe 
FEYYAZ GÜLPINAR Psikoloji 2. tercihiniz olan ADANA/YÜREĞİR/Medine Müdafii Fahreddin Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi
HUMEYRA KANAN Rehberlik 20. tercihiniz olan BİLECİK/MERKEZ/Bilecik Rehberlik ve Araştırma Merkezi 
SEDA ÜNVER Rehberlik 2. tercihiniz olan KIRIKKALE/MERKEZ/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 
ELİF ŞAHİN  Rehberlik  1. Tercihiniz Olan KARABÜK/MERKEZ/Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
SEDA YERLİ  Rehberlik  36. Tercihiniz Olan MUŞ/MERKEZ/Merkez İmam Hatip Ortaokulu
MERVE ALTIN  Rehberlik  29. Tercihiniz Olan DÜZCE/KAYNAŞLI/Kaynaşlı İmam Hatip Ortaokulu
ESMA CAN  Sağlık /Sağlık Hizmetleri  9. Tercihiniz Olan MUŞ/MERKEZ/Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
ŞERİFE TUĞÇE TANRIÖVER Sınıf Öğretmenliği 17. tercihiniz olan VAN/MURADİYE/Kuşçu İlkokulu 
AYŞE BURAL Sınıf Öğretmenliği 39. tercihiniz olan BATMAN/SASON/Ekrem Özbey İlkokulu 
AYŞENUR AK Sınıf Öğretmenliği 4. tercihiniz olan ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR/Sertler İlkokulu 
BİRSEN KALECİKLİ Sınıf Öğretmenliği 13. tercihiniz olan KARS/SARIKAMIŞ/Şehit Taner Baran İlkokulu
BÜŞRA ÇAVUNDURLUOĞLU Sınıf Öğretmenliği 1. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Dülükbaba İlkokulu 
KÜBRA MAKBULE ERDEM Sınıf Öğretmenliği 18. tercihiniz olan KARS/AKYAKA/Şehit Atilla Uluğ İlkokulu 
NURGÜL GÜLEÇ Sınıf Öğretmenliği 30. tercihiniz olan AĞRI/MERKEZ/Aşağı Ağadeve İlkokulu 
CAHİDE SEVİNÇ ULUCAN  Sınıf Öğretmenliği  1. Tercihiniz Olan BİNGÖL/ADAKLI/Selahaddin Eyyübi İlkokulu
PERVİN ŞEKER  Sınıf Öğretmenliği  16. Tercihiniz Olan DİYARBAKIR/SİLVAN/Yeşerdi Köyü İlkokulu
ABDULLAH KAYA Sosyal Bilgiler 12. tercihiniz olan ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR/Uluğbey Ortaokulu
FATMA ŞEN Sosyal Bilgiler 18. tercihiniz olan ERZURUM/UZUNDERE/Cevizli Ortaokulu 
NECLA YAMAN Tarih 1. tercihiniz olan ŞIRNAK/CİZRE/Hacı Fettah Kadooğlu Anadolu Lisesi 
MİNE SARI Türk Dili ve Edebiyatı 1. tercihiniz olan KONYA/YUNAK/Şehit Şevki Akgün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
NESRİN ASLAN Türk Dili ve Edebiyatı 35. tercihiniz olan VAN/İPEKYOLU/Erek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
ÖZGE AKIN Türk Dili ve Edebiyatı 1. tercihiniz olan KONYA/KARAPINAR/Karapınar Anadolu İmam Hatip Lisesi 
HİCRAN APLAKAY  Türk Dili ve Edebiyatı  3. Tercihiniz Olan KONYA/AKŞEHİR/İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
FATMA ÜNAL  Türk Dili ve Edebiyatı  25. tercihiniz olan ERZURUM/HORASAN/Horasan Anadolu İmam Hatip Lisesi
FADİME GÖKSU Türkçe 26. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Karacaoğlan Ortaokulu 
OĞUZHAN ÜNLÜ Türkçe 2. tercihiniz olan MUĞLA/KÖYCEĞİZ/Akköprü Denizfeneri Ortaokulu 
GÜLSÜM İÇER  Türkçe  12. Tercihiniz Olan HATAY/PAYAS/Cumhuriyet Ortaokulu
FATMA ZEHRA ORUÇ  Türkçe  2. Tercihiniz Olan ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR/Veysel Karani İmam Hatip Ortaokulu
KÜBRA DEMİR 90 / 86,96             İngilizce  Atandığınız Kurum : 14. tercihiniz olan ŞANLIURFA/EYYÜBİYE/Müslüm Gülel Ortaokulu
GÜLSÜM KAYA           86,99 / 75,2290 İngilizce Atandığınız Kurum : 17. tercihiniz olan VAN/GEVAŞ/Osmangazi Ortaokulu
HEDİYE AKKUŞ         90 / 82,2690 Özel Eğitim Atandığınız Kurum : 4. tercihiniz olan ERZİNCAN/MERKEZ/Milli İrade Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe
ELİF KÜÇÜK    90,68 / 81,8950 Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Atandığınız Kurum : 4. tercihiniz olan ERZURUM/KARAYAZI/Anıtlı Ortaokulu
ŞEYDA ÖNALAN         91,01 / 81,0330 Okul Öncesi Öğrt Atandığınız Kurum : 7. tercihiniz olan ADIYAMAN/SİNCİK/Hazaz İlkokulu
EMİNE AYÇİÇEK      95,33 / 86,33 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 13. tercihiniz olan ERZURUM/TORTUM/Pehlivanlı İlkokulu
ŞULE KILIÇ               95 / 70,5670 Özel Eğitim Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan MALATYA/YEŞİLYURT/İbni Sina Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)
FİDAN ERGEN          95 / 83,6510 Türk Dili ve Edebiyatı Atandığınız Kurum : 6. tercihiniz olan AMASYA/MERZİFON/Merzifon Ziya Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
TUĞBA ÖZDEMİR       94,67 Türk Dili ve Edebiyatı  Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan TOKAT/MERKEZ/Gazi Osman Paşa Lisesi
MİNE ŞAHİN            92,68 / 84,6920 Türk Dili ve Edebiyatı Atandığınız Kurum : 3. tercihiniz olan YOZGAT/MERKEZ/Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
MELTEM KAKIZ         88 / 84,1360 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 10. tercihiniz olan ERZURUM/KARAÇOBAN/Binpınar İlkokulu
SANİYE CEREN ERGİN    98 / 73,9050 Görsel Sanatlar Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Güneş Ortaokulu
AHMET NEBİ TEKER      91,99 / 83,2280 Coğrafya Atandığınız Kurum : 7. tercihiniz olan AMASYA/GÜMÜŞHACIKÖY/Gümüşhacıköy Hasan Coci Anadolu Lisesi
GİZEM AKIN BULUT    79,34 / 71,9320 İngilizce Atandığınız Kurum : Kura ile ŞIRNAK/İDİL/Çok Programlı Anadolu Lisesi
GÜLSÜM ERDOĞAN  91,66 / 80,4560 Okul Öncesi Öğrt Atandığınız Kurum : 19. tercihiniz olan ŞANLIURFA/HALİLİYE/Keremli İlkokulu
KERİM BOYRAZ         93 / 82,7370 Tarih Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan AMASYA/TAŞOVA/Şehit İdris Bolat Anadolu Lisesi
SUNA KURT         91,67 / 80,5390 Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Atandığınız Kurum : 3. tercihiniz olan ŞANLIURFA/HARRAN/Giyimli Ortaokulu
TUĞBA DİKİCİ         90,33 / 82,17 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 19. tercihiniz olan BİTLİS/MUTKİ/Atatürk İlkokulu
KÜBRA ÇOLAK    87,67 / 71,6440 İngilizce Atandığınız Kurum : 6. tercihiniz olan VAN/TUŞBA/Gedikbulak Ortaokulu
NEJLA KAPLAN      90 / 81,2170 Türkçe Atandığınız Kurum : 6. tercihiniz olan BİTLİS/TATVAN/Göllü Köyü Ortaokulu
HALİT KAÇMAZ          95 / 79,78 Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan VAN/EDREMİT/Orhan Okay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
ÖZNUR SARI            85,33 / 80,7110 Okul Öncesi Öğrt Atandığınız Kurum : 3. tercihiniz olan BATMAN/SASON/Gürgenli İlkokulu
GÜRHAN AVŞAR        95,33 / 77,8350 Türkçe Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan ŞANLIURFA/BİRECİK/Birecik İmam Hatip Ortaokulu
EZGİ UĞUZ AKSOY   90 / 76,9050 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 16. tercihiniz olan BATMAN/BEŞİRİ/Beşpınar İlkokulu
MURAT CANKURTARAN    88,66 / 81,7320 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 8. tercihiniz olan ŞANLIURFA/SİVEREK/Darıcalı İlkokulu
BİHTER YILDIRIM       91,34 / 80,4860 Biyoloji Atandığınız Kurum : 19. tercihiniz olan YOZGAT/SARIKAYA/Sarıkaya Anadolu İmam Hatip Lisesi
MUSTAFA FİDAN       90 / 73,7630 Beden Eğitimi Atandığınız Kurum : 12. tercihiniz olan VAN/MURADİYE/Fevziye-Salih Ünlü Ortaokulu
MEHTAP GÖRGÜLÜ   90 / 79,246 Türkçe Atandığınız Kurum : 9. tercihiniz olan DİYARBAKIR/ÇÜNGÜŞ/İMKB 75.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu
AYGÜN DOĞAN ZORBA    96 / 90,1680 Kimya/Kimya Teknolojisi Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan NEVŞEHİR/MERKEZ/Nevşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
MEHMET AYKUT ERKURT       95 / 83,49 Beden Eğitimi Atandığınız Kurum : 4. tercihiniz olan VAN/İPEKYOLU/Hacıbekir Ortaokulu
SEVCAN KÜÇÜK    88,99 / 73,4580 İngilizce Atandığınız Kurum : 13. tercihiniz olan GAZİANTEP/ARABAN/Şerif Peri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
YELİZ KÖKEN         92,67 / 83,8330 Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Atandığınız Kurum : 7. tercihiniz olan MUŞ/MERKEZ/2071 Melikşah Ortaokulu
ARİFE AKYILDIZ   86,33 / 74,2070 İlköğretim Matematik Öğr. Atandığınız Kurum : 17. tercihiniz olan AĞRI/ELEŞKİRT/100. Yıl Ortaokulu
ZEHRA ECE YİĞİTER        96 / 90,1450 Beden Eğitimi Atandığınız Kurum : 2. tercihiniz olan VAN/İPEKYOLU/Mehmetçik Selen Ortaokulu
ELİF BAYSAL         95,33 / 84,9620 Türk Dili ve Edebiyatı Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan BARTIN/MERKEZ/Bartın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
CAHİDE MERCAN      90,33 / 79,9410 İlköğretim Matematik Öğr. Atandığınız Kurum : 17. tercihiniz olan MUŞ/MERKEZ/Mevlana Ortaokulu
HASAN KURTTAP         98 / 82,1010 Sanat ve Tasarım/İç Mekan Dekorasyon Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Servi Erdemoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
KÜBRA GÜLHAN         96,33 / 71,0970 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Haydar Aliyev İlkokulu
SEVAL TANRIVERDİ        86,33 / 70,2610 Din Kült. ve Ahl.Bil. tandığınız Kurum : 20. tercihiniz olan DİYARBAKIR/ERGANİ/Atatürk Ortaokulu
BAHAR DEMİRTAŞ         89 / 81,3630 Kimya/Kimya Teknolojisi Atandığınız Kurum : Kura ile KAHRAMANMARAŞ/ÇAĞLIYANCERİT/Çağlayancerit 80. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi
ARZU AKIN           86,67 / 75,9360 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 12. tercihiniz olan VAN/GÜRPINAR/Cevizalan İlkokulu
ELİF YEŞİLYURT       77,33 / 50,04 Güzellik ve Saç Bakım Hizmetler Atandığınız Kurum : 3. tercihiniz olan DİYARBAKIR/YENİŞEHİR/Mesleki Eğitim Merkezi
NALAN KIVRAK      92,66 / 72,2480 Görsel Sanatlar Atandığınız Kurum : 3. tercihiniz olan AĞRI/MERKEZ/Şehit Er Vefa Çelik Ortaokulu
AYTEN UZUN           91,67 / 81,5510 Biyoloji Atandığınız Kurum : 6. tercihiniz olan AMASYA/HAMAMÖZÜ/Adil Candemir Çok Programlı Anadolu Lisesi
IŞIL KEMAL        97 / 79,5820 Fizik Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan GİRESUN/EYNESİL/Eynesil Anadolu Lisesi
MELİKE TUTAN     80,34 / 69,7190 Görsel Sanatlar Atandığınız Kurum : Kura ile ŞIRNAK/BEYTÜŞŞEBAB/Beytüşşebap Çok Programlı Anadolu Lisesi
ÖZLEM AKBAŞ        95,67 / 82,20 Okul Öncesi Öğrt Atandığınız Kurum : 3. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Barbaros Hayrettinpaşa İlkokulu
ONUR CAN İLKYAZ     95,33 / 88,14 Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Atandığınız Kurum : 4. tercihiniz olan VAN/İPEKYOLU/Rekabet Kurumu Ortaokulu
SELMA TAŞ  91,99 / 84,1690 Türk Dili ve Edebiyatı Atandığınız Kurum : 15. tercihiniz olan ÇORUM/İSKİLİP/İskilip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
ALKIM BOZYURT         97,67 / 78,3780 Rehberlik Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞAHİNBEY/Mustafa Marangoz İlkokulu
MERVE SOLAKOĞLU    91 / 78,4960 Okul Öncesi Öğrt Atandığınız Kurum : 4. tercihiniz olan ŞANLIURFA/SİVEREK/İleri İlkokulu
BİRGÜL ÖRENÇ        90,66 / 78,9770 Rehberlik Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan SİİRT/KURTALAN/İMKB Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
YÜCEL ESER            94 / 74,2160 Muhasebe ve Finansman Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan ŞANLIURFA/VİRANŞEHİR/Viranşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
ALİ İLKYAZ      95 / 83,5880 Sosyal Bilgiler Atandığınız Kurum : 2. tercihiniz olan ERZURUM/TORTUM/Tortum Şehit Murat Karataş Yatılı Bölge Ortaokulu
SIDIKA FULYA TÜRKMEN      94,67 / 82,4950 Sosyal Bilgiler Atandığınız Kurum : 4. tercihiniz olan GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL/Mehmet Çolakoğlu Ortaokulu
RUKİYE AKMAN      91 / 72,9180 İ.H.L. Meslek Dersleri Atandığınız Kurum : 12. tercihiniz olan MUŞ/MERKEZ/Muş İlci İnşaat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
MERVE BİNGÖL  87,33 / 71,6160 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 19. tercihiniz olan BİNGÖL/KARLIOVA/Cilligöl İlkokulu
HAYRİYE YÜCEL        90,99 / 87,7690 Kimya/Kimya Teknolojisi Atandığınız Kurum : 7. tercihiniz olan GAZİANTEP/NİZİP/Nizip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
NESLİHAN MERCAN    88,33 / 74,1290 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 19. tercihiniz olan AĞRI/DOĞUBEYAZIT/Karabulak İlkokulu
ŞERİFE HOPYAR 91 / 77,27 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : 20. tercihiniz olan ERZURUM/ÇAT/Kaplıca İlkokulu
ESRA KARÇIĞA   85 / 68,6610 Sınıf Öğretmenliği Atandığınız Kurum : Kura ile HAKKARİ/YÜKSEKOVA/Esendere Beldesi Güvenli Mahallesi İlkokulu
ONUR CAN   78,34 / 70,9380 İngilizce Atandığınız Kurum : Kura ile ŞIRNAK/ULUDERE/Uludere Çok Programlı Anadolu Lisesi
CİHAN BAŞÇAYIR    91,67 / 84,9950 Coğrafya Atandığınız Kurum : 3. tercihiniz olan KOCAELİ/KANDIRA/Kandıra Akçakoca Anadolu Lisesi
MERAL KESKİN         95 / 86,1550 Coğrafya Atandığınız Kurum : 2. tercihiniz olan BURSA/İNEGÖL/İMKB Osmangazi Anadolu İmam Hatip Lisesi
ABDULKADİR FIRAT   95,67 / 87,6990 Coğrafya Atandığınız Kurum : 1. tercihiniz olan SAKARYA/SERDİVAN/Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi
MEHMET ALİ ŞEN     92,99 / 84,6210 Coğrafya Atandığınız Kurum : 4. tercihiniz olan ANTALYA/FİNİKE/Canan-Yavuz Gürkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
AHMET CAN YOLCU 92,33 / 75,2640 Beden Eğitimi Atandığınız Kurum : 18. tercihiniz olan ŞANLIURFA/HALFETİ/Halfeti Anadolu Lisesi

KPSS Öğretmenlik ve ÖABT sınavı, ÖSYM tarafından yapılan ve Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan tüm eğitim kurumlarında kadrolu olarak öğretmenlik yapacak olan tüm adayları kapsamaktadır. Üniversitelerin Eğitim fakülteleri ve Fen Edebiyat fakültelerinden mezun olan adaylar bu sınava girebilir. KPSS Öğretmenlik sınavında 120 sorudan oluşan Genel Yetenek - Genel Kültür sınavına ek olarak 80 sorudan oluşan Eğitim Bilimleri sınavı yapılır.

 

Ayrıca 18 Branşta  75 Sorudan oluşan Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) uygulanır.

 

1.Türkçe Öğretmenliği

2. İlköğretim Matematik Öğretmenliği

3. Fen Bilimleri / Fen ve Teknoloji Öğretmenliği

4. Sosyal Bilgiler 

5. Türk Dili ve Edebiyatı

6. Tarih 

7. Coğrafya 

8. Matematik (Lise) 

9. Fizik Öğretmenliği

10. Kimya Öğretmenliği

11. Biyoloji Öğretmenliği

12. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği

13. Yabancı Dil İngilizce Öğretmenliği

14. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlığı(PDR)

15. Sınıf Öğretmenliği

16. Okul Öncesi Öğretmenliği

17. Beden Eğitimi Öğretmenliği

18. İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği